Як бути щасливим кожен день?

як бути щасливим кожен день ?

Вам знадобиться
 • Настрій на позитив
 • Бажання бути щасливим
Інструкція
 • . 1

  Буває таке, що людина піддається негативному настрою і перестає вірити в те, що життя прекрасне і дивовижне, а він при цьому безмірно щасливий. Щастя. . . Що приховує за собою це слово? У кожного своє розуміння цього. Для когось покупка тієї речі, про яку давно мріяв, вже викликає глибоке задоволення, а комусь досягти його дуже важко. Однак, всі, так чи інакше, прагнуть до відчуття цього стану. Це тонкий душевний настрій можна досягти, доклавши до цього деякі зусилля. Є деякі прийоми та психологічні рекомендації про те, як бути щасливим кожен день. Не всі можуть повірити в це, але для того, щоб переконатися потрібно спробувати.

 • . 2

  Як би це банально не звучало, не варто чекати, коли настане понеділок, або наступний рік, або закінчитися якийсь важливий період у житті. Потрібно вчитися бути щасливим кожен день, кожну хвилину, тут і зараз. Іноді слід згадати мудру російську приказку про те, що краще мати синицю в руці, ніж журавля в небі і слідувати їй. Потрібно задовольнятися тим, що є і радіти цьому. Головне, бути здоровим, а все інше додасться. Це не означає, що потрібно перестати мріяти, якщо докласти до цього максимум зусиль, будь-яка мрія збудеться, варто тільки захотіти. Але якщо позитивного настрою не буде, то зневіру і песимізм навряд чи зможуть у цьому допомогти.

 • . 3

  Потрібно налаштуватися на оптимістичний лад і запам’ятати, що з будь-якої ситуації є вихід і позитивні сторони, навіть якщо на перший погляд вони й непомітні, але немає худа без добра, як кажуть. Не потрібно накопичувати негативних емоцій в собі. Якщо посварилися з коханою людиною, варто обов’язково помиритися. Ні що так не зігріває душу, як любов і турбота. Ніколи не потрібно забувати, що життя — це коротка мить. Любіть, цінуйте дорогої людини кожну хвилину, і він неодмінно відповість тим же. Чи це не щастя? Якщо хтось потребує допомоги, не потрібно відвертатися й ігнорувати, варто підтримати людину і морально, і фізично, якщо це буде потрібно. Коли робиш добро, завжди стаєш трішки щасливішими.

 • . 4

  Вельми цікавий той факт, що емоційний настрій впливає не тільки на психологічний, а й на фізичне здоров’я. Якщо людина пригнічений або в депресії, він починає хворіти, часом, досить серйозно і може навіть скоротитися його життєвий вік. Тоді, як оптимізм і веселощі продовжує життя. Це досить вагомі причини бути щасливим. Іноді, для того, щоб відчути себе таким, слід змінити свої звички, підвалини, погляди і почати життя з «чистого аркуша». Це зробити досить важко, але воно того варто, а мета бути щасливим виправдовує витрачені кошти. Якщо важко відразу зорієнтуватися, що для цього потрібно, можна написати на папері те, що допоможе наблизитися до цього стану, і слідувати пункт за пунктом.

 • . 5

  Часто люди-трудоголіки відчувають постійний стрес на роботі і не можуть розслабитися. Звичайно ж, вони не можуть випробувати емоційного підйому. Для того, щоб відчути себе щасливим, потрібно частіше відпочивати і займатися улюбленим захопленням. Наприклад, відвідати виставку, сходити на концерт улюбленої групи або, просто, з’їздити за місто в тихий погожий день і насолодитися красою природи. Іноді потрібно здригнутися і для відчуття повноти життя зробити те, що зазвичай не властиво (звичайно, в межах розумного і допустимого). Наприклад, можна зустріти світанок в обіймах коханої людини або, раптом, несподівано виїхати. . . Тільки відчуваючи задоволення від кожної хвилини свого життя, можна випробувати це нескінченне почуття щастя.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :