Як церква ставиться до гороскопів?

як церква ставиться до гороскопів ?

Вам знадобиться
 • Церква
 • Віра
Інструкція
 • . 1

  Гороскопи є вельми популярною річчю в нашому суспільстві. Їх створюється величезна кількість. Їх видають в друкованих виданнях, озвучують на телебаченні і на радіо, а так само їх поширюють в мережі інтернет. Дуже часто можна бачити оголошення про складанні персонального гороскопу, і є безліч людей, які користуються даною послугою за певну суму грошей.

 • . 2

  Багатьом цікаво, як церква ставиться до гороскопів. Віруючі люди достовірно знають відповідь на дане питання. Церква не сприймає гороскопи, і вважає їх свого роду марновірством. Віруючі люди, як і інші, трудяться і спілкуються з іншими людьми і часом не знають, як їм відповідати на питання пов’язані з гороскопом, так як це проти їхньої віри. У подібних ситуаціях священики говорять, що відповісти на питання: «Хто ти за гороскопом?» можна, але вірити в змісту гороскопів, читати їх і дотримуватися їх не прийнятне.

 • . 3

  Ставлення церкви до гороскопів вельми обгрунтоване. Церква каже, що під однією зіркою може народитися два, три і більше осіб, але при цьому у кожного з них своя доля, свій шлях, своє життя і своя смерть. Тому сліпо слідувати рекомендаціям гороскопа не слід, так як це не правильно.

 • . 4

  Розглядаючи тему, церква і гороскоп, варто згадати, що астрологія для кожної людини це наука, а церква сприймає її як псевдонауку, тому й до гороскопів немає серйозного ставлення. Так як церква вважає гороскопи марновірством, а вона покликана боротися з забобонами, то вона не сприймає віри в гороскопи і готова боротися з забобонами.

 • . 5

  У деяких випадках віра в гороскопи може бути сприйняті, як окультизм. Позиція церкви при цьому не рушимо вже довгий час, церква покликана боротися з витівками диявола.

 • . 6

  Те ж саме стосується в магії, ворожінні на картах. Людина не повинна наперед знати свою долю, і ті випробування, які Всевишній для нього приготував. Тому збираючись поворожити або звернутися за подібною послугою до ворожки, варто кілька разів подумати, так як очима православної церкви ви здійснюєте гріх.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :