Як церква ставиться до татуювань?

як церква ставиться до татуювань ?

Вам знадобиться
 • Знання священного писання
 • Історія християнства
 • Думка священнослужителя
Інструкція
 • . 1

  Татуювання вважаються прикрасами, але в них є і прихований сенс. Часто віруюча людина, вирішивши зробити зображення на тілі, цікавиться, а як до цього ставиться церква? Звичайно, краще поставити це питання священику і почути його думку, але воно явно буде негативним. У православ’ї татуювання прийнято вважати знаками культового посвячення язичників, які зображували своїх богів і ритуальні знаки. Це позначає не що інше, як поклоніння демонові, за допомогою цих символів з ним як би встановлюється зв’язок.

 • . 2

  Церква дотримується правила, яке говорить, що зміст залежить від форми, тобто віруюча людина повинна підтримувати в чистоті не тільки душу, а й тіло. Однак існує думка про те, як церква ставиться до татуювань, яке діаметрально протилежно загальноприйнятому. Воно засноване на тому, що перші християни наносили собі букву «Х» (Христос) або «ІН», тобто Ісус Назаретський. Їх наколювали на вигин руки або лоб. Цим вони підкреслювали свою готовність страждати в ім’я віри.

 • . 3

  Проте вже в середні століття церква почала активну боротьбу з татуюваннями, на них було накладено сувору заборону, про це попереджали всіх парафіян. Офіційно вони були дозволені лише у Боснії і Герцеговині. В 15 столітті католицька церква зняла цю заборону і дозволила робити татуювання у вигляді хреста, до того ж це перешкоджало та обігу в іншу релігію.

 • . 4

  Особливе ставлення церкви до татуювань із зображеннями ликів святих, храмів, хрестів та ікон. Вони не можуть захищати людину, а тим більше бути символом віри. Ставлення церкви до татуювань з церковною символікою негативне, деякі священики називають це блюзнірством, так як вони можуть перебувати в неналежних місцях.

 • . 5

  Татуювання з церковною тематикою були придумані в місцях позбавлення волі, при цьому вони не вважаються символом духовності людини. Це тільки більшою мірою відвертає суспільство від татуювань.

 • . 6

  Серед любителів татуювань існує думка, що християни можуть собі наколювати на зап’ясті зображення мотузочки або чоток, це робили ченці в середні століття, щоб уникнути небезпек і зберегти чистоту душі. Таке татуювання оберігає від бід і напастей, допомагає у важкі часи зберігати самовладання, однак і вона офіційно церквою не зізнається.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :