Як частіше посміхатися?

як частіше посміхатися?

Вам знадобиться
 • Красива посмішка
 • Цілеспрямованість
 • Життєрадісність
Інструкція
 • . 1

  Перше що необхідно робити, для того щоб частіше посміхатися, це скрізь сміятися чи просто посміхатися, потрібно буде багато тренуватися, відразу це не вийде. Посміхайтеся коли йдете в магазин, або просто гуляєте з подругами, всюди, де заманеться, навіть на роботі, вдома і за кермом, перед дзеркалом робіть це найчастіше. Настрій і втома не повинні псувати вашу посмішку, тому не варто ніколи засмучуватися, а все згладжувати своєю усмішкою.

 • . 2

  По дому, по роботі, всюди розклейте смішні стікери з посмішками чи написами «Посміхнись», вони будуть нагадувати вам про те, що необхідно постійно посміхатися, що б не трапилося. Повірте, знайшовши таку напоминалку ви обов’язково посміхнетеся навіть у поганому настрої.

 • . 3

  Щоб дізнатися, як частіше посміхатися люди готові на багато, але для початку подивіться на те, як ви живете, якщо ваше життя похмура і нудна зробіть її веселіше і яскравіше. Можна це зробити завдяки яскравому одязі, надягайте самі яскраві кольори. Придбайте яскраві дрібниці, наприклад ручку і блокнот, можна нести яскравості в інтер’єр квартири. Зробіть веселіше навіть свій сніданок, їжте цікаві яскраві продукти, це додасть вам настрою, і ви будете щиро посміхатися весь день, яскраві кольори цьому посприяють.

 • . 4

  При кожному вітанні і прощанні з друзями, колегами та просто незнайомими людьми теж посміхайтеся. Так ви розташуєте до себе людину, з якою вели спілкування. Пам’ятаєте в цей момент, що усмішка — це запорука вашої довіри до людини, навіть у всім знайомою пісні співається: «З блакитного струмочка починається ріка, ну а дружба починається з посмішки …»

 • . 5

  Зовсім скоро ви дізнаєтеся, як більше посміхатися, обов’язково дотримуйтесь правил. Постарайтеся зробити свою посмішку заразливою, для цього необхідно якомога частіше посміхатися перед дзеркалом. Спробуйте посміхнутися поряд з людьми, якщо вам відповіли теж посмішкою, значить, ви домоглися успіху в своїх починаннях.

 • . 6

  Обов’язково виконуйте всі вищевикладені правила, і не забувайте про те, що при кожній посмішці потрібно пам’ятати, що життя хороша, не бійтеся гарного настрою і будьте оптимістом. Радійте кожній дрібниці життя і не забувайте — усмішка головний успіх гарного спілкування, завдяки їй ви покажете своїм прикладом, що все в житті йде добре, і ви дуже раді всіх бачити.

 • . 7

  І останнє правило: не бійтеся розкріпаченої посмішки, вона додасть вам упевнений і щасливий вигляд успішної людини. Ваша посмішка притягне до вас усіх оточуючих, ви будете почувати себе на висоті, а вороги будуть обеззброєні.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :