Як часто можна пити пиво?

як часто можна пити пиво ?

Вам знадобиться
 • Пляшки з пивом
 • Мотузка
 • Сумка-холодильник
 • Казанок
 • Мідії
Інструкція
 • . 1

  Пиво — це слабоалкогольний напій, відомий вже багато тисячоліть поспіль. Батьківщиною пива, як би дивно це не звучало, є Стародавній Єгипет. «Рідкий хліб» — таку назву має пиво мовою єгиптян. На сьогоднішній момент в нашій країні пиво користується великою популярністю як у чоловічій, так і у жіночої половини. Проте мало хто замислюється над питанням про те, як часто можна пити пиво і чи можна його пити взагалі. Справжнє, якісне, свіже пиво в невеликих кількостях не принесе шкоди здоров’ю людини. Однак систематичне і часте його вживання призводить до розвитку алкоголізму. Існує думка, що пляшечка холодного пива щодня потрібна для розслаблення, але це вже говорить про психологічну залежність від алкоголю. У всьому потрібна міра, а особливо в розпиванні спиртних напоїв. Рекомендації про те, як швидко охолодити пиво в річковій воді, знадобляться любителям виїхати на природу.

 • . 2

  Пляшки або банки з пивом за допомогою мотузки прив’язати до найближчого дерева або пня. Таким чином їх не понесе течія річки, і пиво буде належної температури. Чудовою знахідкою для охолодження пива на природі буде сумка-холодильник. Однак вона не призначена для охолодження великої кількості пива. Відмінною закускою до пива, яку можна приготувати в казанку на природі, є мідії. Кулінарні гурмани і любителі морепродуктів звичайно ж знають, як приготувати мідії до пива, використовуючи воду, сіль і казанок. У попередньо доведену до кипіння воду покласти мідії і проварити їх 15 хвилин. Після чого дістати і розкласти їх на блюдо, полити лимонним соком і прикрасити наявної зеленню. Смачна та низькокалорійна закуска до пива готова. Як зберігати пиво, приготоване в домашніх умовах? Після того як пиво розлито в пляшки, його не можна ставити відразу в холодильник, так як необхідно ще дати час для розвитку дріжджів в пиві.

 • . 3

  Далі пляшки з пивом необхідно завантажити в холодильник і витримати два тижні при постійній температурі. Якщо температура підвищиться, то пиво може прокиснути. Зберігання домашнього пива, як і його приготування — це особливе мистецтво, тому технологію процесу потрібно дотримуватися до кінця. Багатьох любителів цього пінного напою цікавить те, як перевірити якість пива. Для цього існує кілька критеріїв, а саме: запах, смак і висота піни. Запах якісного пива не повинен містити сторонніх ноток, пиво повинно пахнути виключно хмелем. Пиво високої якості характеризується зникненням гіркуватості після трьох ковтків. Висота піни у «правильного» пива повинна бути не менше 4 см, а сліди від піни повинні залишатися на стінках келиха. Тільки пиво, що поєднує в собі ідеальний баланс всіх перерахованих вище критеріїв, принесе справжнє задоволення всім без винятку любителям цього хмільного напою, а в помірних кількостях не зашкодить здоров’ю.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :