Як часто поливати перець в парнику?

як часто поливати перець в парнику?

Вам знадобиться
 • Вода
 • Лейка
 • Перець
Інструкція
 • . 1

  Полив. Вирощування перцю забирає досить сил. Але скільки радості і користі приносять якісні, соковиті плоди, які вирощені власними руками! Як і всі рослини, перці без води рости не будуть. Перш ніж відправити насіння цієї рослини в землю, потрібно проростити їх. Тут використовується перший вид поливу перцю. Для цього підготовлені насіння потрібно мочити у змінному воді протягом двох діб. Після вимочування, насіння потрібно посіяти в ящики із землею. Як часто поливати перець на цьому етапі? Сходи з’являються на 12 — 15 день, протягом яких перці потребують систематичному ранковому поливі ( 2 — 3 рази на тиждень ).

 • . 2

  Провітрювання. Перці — дуже вологолюбна рослина. Вони погано переносять недолік поливу, що позначається на їх зростанні і якості плодів. Щоб уникнути псування продукту при рясному зрошуванні, парник потрібно часто провітрювати. А це важливо для вирощування красивого, соковитого і смачного плоду, так як готувати фарширований перець, який є головним надбанням даної рослини, потрібно тільки з якісного продукту. Важливо знати, що перці люблять отримувати полив під кореневу систему. До появи перших листків, розсаду потрібно поливати двічі або тричі на 7 днів. Коли з’являються перші справжні листочки, то кількість води слід збільшити: потрібно поливати перці щодня.

 • . 3

  Висадка розсади. Після того, як рослини перцю досягли відповідних розмірів (а це відбувається на 40 — 50 день від їх сходів), необхідно розрахувати, скільки рослин знадобиться і як посадити перець в теплиці. Висаджувати розсаду потрібно у вологу землю. Самі ж паростки треба садити так, щоб перші листочки знаходилися над землею і не були прикопані. Після висадки потрібно стежити за поливом перцю, оскільки брак вологи може погубити розсаду. Також важливо кілька разів на тиждень рихлити вологу землю навколо рослин, що дозволить волозі і кисню краще проникати в кореневу систему. Коли рослина зміцніє і почнуть з’являтися суцвіття, полив слід стримати, а коріння перцю періодично підгортати, щоб вони не пересихали і не обвітрювалися, оскільки полив розмиває землю.

 • . 4

  Техніка посадки розсади перцю. Як правильно висадити розсаду перців? Головне — це міцне коріння і стебло. Висаджувати розсаду потрібно в теплу погоду і у вологий грунт. Коренева система не повинна бути захована глибоко в землю. Після висадки, рослини рекомендується рясно полити водою. Після кожного поливу бажано рихлити грунт навколо рослин і підгортати їх вологою землею. Щоб виростити смачні і соковиті перці, необхідно правильно їх поливати і своєчасно провітрювати парник, що дозволить отримати хороший продукт.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :