Як чистити об’єктив цифрового фотоапарата: ефективний спосіб

як чистити об'єктив цифрового фотоапарата : ефективний спосіб

Вам знадобиться
 • Фотоапарат
 • Об’єктив
Інструкція
 • . 1

  До об’єктиву фотоапарата потрібно відноситься дуже дбайливо і трепетно, так як ця деталь тримає весь фотоапарат, об’єктив потрібно правильно чистити. Як чистити об’єктив? Брудний об’єктив фотоапарата принесе багато незручностей в життя, тому що від цього залежить якість хороших фотознімків, а хорошому фотографові це не до чого, та й радості це не принесе. Чистку об’єктива слід робити майже щодня, або в той час, коли фотоапарат необхідний. Для того щоб захистити об’єктив від іншого бруду і пилу, потрібно захистити його і придбати спеціальний ультрафіолетовий фільтр. У спеціалізованих магазинах також продуйте спеціальні рідини для чищення фотоапаратів. Чистити фотоапарат варто акуратно легкими круговими рухами, або об’єктив можна протерти звичайною ганчірочкою, рідиною ж користуються для більш сильних забруднень.

 • . 2

  Що потрібно зробити, щоб знати, як поставити об’єктив? Щоб поставити об’єктив на тушку фотоапарата, достатньо взяти в одну руку об’єктив, а іншій руці повинна бути тушка, акуратно їх поєднати і заклацнути, ну от і все, об’єктив поставлений.

 • . 3

  Іноді трапляється так, що по випадковості об’єктив ламається, але і тут виникає питання, як полагодити об’єктив? Така проблема часто виникає у цифрових фотоапаратів. Об’єктиви висуваються зі звуком, або взагалі не висуваються, але можуть і висуватися тільки не до кінця. При такій проблемі найкраще звернутися в майстерню і починають фотоапарат, повернути йому нове життя. Але найкраще на затрачатися на майстерню і купити новий фотоапарат, можливо, це обійдеться дешевше, або купити нормальний професійний фотоапарат і більше не мучитися, та й знімки будуть виходити відмінними.

 • . 4

  Також може виникнути інтерес, як налаштувати об’єктив? За налаштуванням об’єктива розуміється, як би поліпшення якості фотозйомки, так можна налаштувати автофокус, прибрати биті пікселі, усунути бек і фронт фокус та інші дії, все це допоможе створити більш якісні знімки, які будуть радувати око своєю красою. Також можна регулювати площину лінзи за спеціальною оптичній осі, так деякі об’єктиви мають дану можливість.

 • . 5

  Ну найцікавіше полягає в тому, як працює об’єктив. Об’єктив збирає промені світла і за допомогою такої системи, відображаються вже готові знімки, які чітко відображають всі реальність, це просто чарівно. Займатися фотографією — це справжнє майстерність і мистецтво, дерзайте і отримуйте від такої роботи відмінні фото.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :