Як чистити селеру від шкірки?

як чистити селеру від шкірки ?

Вам знадобиться
 • Селдерей
 • Інстукція
Інструкція
 • . 1

  Селера — зелень з дуже корисними властивостями, які зберігається навіть взимку, за що його так цінують домогосподарки. Але є кілька правил, яких потрібно дотримуватися при купівлі селери.

 • . 2

  При покупці необхідно звернути увагу на корінь селери. Він повинен бути рівної форми і з гладкою шкіркою. Якщо ж взяти якийсь кривуватий корінь, то вдома неодмінно з’явиться питання: як чистити селеру від шкірки, не пошкодивши плід? Адже гладка шкірка дозволяє зняти її, зберігши основну та саму потрібну частину плода. Найкорисніші вітаміни і мінерали містяться у корені селери, тому потрібно намагатися зняти можливості дуже тонкий шар шкірки.

 • . 3

  Щоб не купувати страшненькі коріння селери в супермаркеті або на ринку, можна з’ясувати, як посадити селеру, адже техніка посадки дуже проста. Досить придбати насіння і проростити їх. Для цього можна використовувати невеликі квіткові горщики або пластикові миски. Також можна покласти їх на вологу серветку, а потім прибрати в поліетиленовий пакет. Як тільки з’являться перші коріння, слід акуратно пересадити їх у горщики.

 • . 4

  Як виглядає селера відомо напевно кожній, хоча деякі плутають його з петрушкою. Однак є деякі відмінні риси між цими двома рослинами. У селери більш пухнасті листя, ніж у петрушки. А кореневої селера взагалі разюче відрізняється з товстого кореневого стебла. Також їх можна розрізняти і по запаху. У петрушки запах більш пряний. Однак обидва рослини схожі своїми корисними властивостями і великим вмістом вітамінів.

 • . 5

  До того, як виростити селера кореневої, слід подбати про місце посадки рослини. Для кореневого селери потрібно досить пухка, волога земля без шкідників. Місце посадки слід удобрити, так як це позначається на розмірі майбутнього кореневого плода. Також не слід садити рослини дуже близько один до одного, так це заважатиме активному росту і не дозволить плоду рости.

 • . 6

  Майбутній урожай цієї рослини залежить від того, як садити селеру. Залежно від виду рослини існують різні способи посадки. Є тільки одна схожість — розсаду потрібно робити в лютому, так як селері проростає дуже довго. Перші сходи дуже слабкі й тонкі, тому потрібно дуже акуратно поливати, а краще буде, якщо їх обприскувати. Залежно від того, який це вид селери, кореневої або листової, залежить глибина посадки. Листовий селера садять на глибині 0, 5 сантиметрів, а кореневої до 1 сантиметри. Маленькі паростки слід пересаджувати з особливою ощадливістю, можна переносити їх за допомогою зубочистки.

 • . 7

  Таким чином, це прекрасне і дуже корисна рослина можна вирощувати і самому, і бути впевненим в тому, що при вирощуванні не застосовувалися спеціальні добрива, які прискорюють ріст. І на столі завжди буде екологічно чистий продукт.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :