Як чистити взуття з нубуку від солі?

як чистити взуття з нубуку від солі?

Вам знадобиться
 • Взуття з нубука
 • Щітка для нубуку
Інструкція
 • . 1

  Взуття з нубука виглядає завжди яскраво, модно і стильно. Всупереч поширеній думці вона є до того ж дуже носінням і практичною, потрібно тільки знати як доглядати за нубуком. Взуття слід всього лише своєчасно обробляти і чистити, а результат не змусить себе чекати, і улюблена пара буде довгий час радувати своїм зовнішнім виглядом.

 • . 2

  Доглядати за замшевою взуттям так само просто, як доглядати за шкіряним взуттям. Особливу увагу слід приділити зимового догляду, адже взимку вона піддається впливу таких агресивних факторів, як сніг, вода, сіль. Для замшевого взуття сіль особливо небезпечна. Крім того, що від неї залишаються некрасиві білі розводи, під її впливом матеріал може потріскатися і облізти. Як чистити взуття з нубуку від солі? Для початку її слід як слід висушити при кімнатній температурі, набивши всередині газетами. Сушити взуття близько нагрівальних приладів вкрай небажано. Далі жорсткою щіткою для замші слід почистити ворс спочатку по напрямку вздовж нього, а потім проти. Через брак спеціальної щітки, взуття можна почистити сухою скоринкою хліба або наждачкою. Після цього можна потерти взуття звичайною гумкою.

 • . 3

  Якщо забруднення занадто сильні і описані вище заходи не допомогли, можна помити взуття щіткою. Перед тим як мити взуття щітку потрібно змочити в мильній воді з додаванням кількох крапель нашатирю, вимити їй взуття, далі висушити і почистити ворс. Щоб захистити замшеві чоботи від впливу солі і вологи, їх слід періодично обробляти спеціальним водовідштовхувальним засобом, який продається в будь-якому взуттєвому магазині. Дуже зручні для цих цілей підфарбовуючі аерозолі, які здатні не тільки захистити взуття, а й освіжити її колір.

 • . 4

  Люди часто цікавляться тим, як продезінфікувати взуття. Процедура ця дуже потрібна, оскільки дозволяє зберегти здоров’я ніг і не допускає розмноження грибка і різних хвороботворних бактерій. Для дезінфекції необхідно змочити ватні тампони оцтової ессеціей, покласти їх в целофановий пакет із взуттям і щільно зав’язати пакет. Триває така процедура рівно добу. Цього часу достатньо, щоб позбутися від грибка і мікробів. По закінченні дезінфекції взуття необхідно провітрити.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :