Як чоловік Овен завойовує жінку?

як чоловік овен завойовує жінку ?

Вам знадобиться
 • Подарунки
 • Зовнішність
 • Поведінка
 • Слова
Інструкція
 • . 1

  Любов з першого погляду. Багато жінок хотіли б завоювати чоловіка — Овна, але слід знати, як це робите він, тоді можна буде сподіватися на взаємні почуття. Слід знати, що чоловік — Овен закохується з першого погляду, тому якщо цього не сталося, то в майбутньому чекати від нього взаємності буде неможливим. Але як тільки йому сподобалася дівчина, Овен йде ва-банк і виконує всі її капризи, тим більше що особливо старатися йому не доводиться, оскільки завдяки його чарівною зовнішності, яка притягує представниць прекрасної статі, як магніт, будь-яка дівчина готова відповісти на його почуття.

 • . 2

  Подарунки. Розмірковуючи над тим, як чоловік-Овен завойовує жінку, слід звернути увагу на те, як він дарує їй подарунки. Якщо Овен закоханий, то його дари відрізняються незвичайністю, він готовий задовольнити будь-яке бажання об’єкта свого обожнювання, жінку треба тільки натякнути йому про те, що вона хотіла б одержати в подарунок. Чоловік-Овен заради коханої не постоїть за ціною і якщо потрібно дістане подарунок навіть з дна океану, лише вона була задоволена. На коханій жінці Овен ніколи не економить, і намагається забезпечити її всім необхідним, їй варто тільки попросити.

 • . 3

  Поведінка. Так як завоювати чоловіка-Овна практично неможливо, оскільки він сам вибирає собі кохану, тому щоб не втрачати час даремно, слід звернути увагу на його поведінку. Зі своєю коханою він веде себе дуже яскраво, темпераментно, він здійснює заради неї багато героїчних вчинків. Якщо ж жінка не відповідає йому взаємністю, то він бере її змором, а саме закидає подарунками, підстерігає біля під’їзду, намагається з’ясувати, де вона буває і починає ходити в ті ж місця. Він буквально переслідує її, оскільки думає, що його кохана — це вже його власність.

 • . 4

  Слова. Деякі дівчата не знають як поводитися з Овном, оскільки, коли він закоханий, то у нього зносить «вежу». Чоловік-Овен намагається завжди перебувати поруч зі своєю коханою, робить їй компліменти, а заодно і стежить, щоб її не повів хтось інший. Овен — дуже палкий, тому й у своїх почуттях визнається відразу, він не любить тягнути, так як прагнути взяти під контроль свою кохану. Поруч з Овном будь-яка жінка буде почувати себе королевою, оскільки він завжди похвалить її плаття, помітить нову зачіску, а також зацікавиться витонченим малюнком на її нігтях.

 • . 5

  Зовнішність. Якщо питання про те, як завоювати жінку-Овна коштує не так вже і гостро, то відносно чоловіків належать до цього знаку, все зводиться до нульового результату. А щоб не мріяти даремно про взаємність з чоловіком — Овном, слід звернути увагу на те, як він одягається. Адже у присутності коханої жінки, він намагається одягатися з голочки, його волосся будуть покладені ідеально, а в черевиках буде видно його відображення. І якщо такого не спостерігається, то значить, Овен нічого не відчуває. Закохати в себе чоловіка-Овна практично неможливо, тому якщо він сам не виявляє ініціативи, то потрібно просто доглянути для себе іншого.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :