Як чоловіка відучити пити пиво: покрокова інструкція

як чоловіка відучити пити пиво : покрокова інструкція

Вам знадобиться
 • Сила волі
 • Терпіння
Інструкція
 • . 1

  Коли молодий хлопець починає зустрічатися з дівчиною, то рано чи пізно настає момент, коли він запрошує її в ресторан. Іноді заповітні слова «я тебе люблю» вимовляються в ресторані, після невеликого узливання спиртного і танців. Проходить час, хлопець стає чоловіком. а дівчина — дружиною. Якщо зміна статусу не змінить холостяцьким звички пити пиво з друзями, то дуже скоро дружина почне замислюватися про те, як чоловіка відучити пити пиво.

 • . 2

  Чоловіки — любителі пива не звертають уваги на те, що чутливе жіноче нюх гостро реагує на запах, який з’являється в квартирі після чергової дружньої зустрічі з вживанням пива. Цей запах проникає всюди і починає вносити дисгармонію в подружні стосунки. А адже дружині доводиться іноді терпіти і домагання напідпитку чоловіка. Він-то не відчуває запаху. вихідного від себе. Як прибрати запах пива, що руйнує сімейні стосунки?

 • . 3

  Здавалося б, нескладна справа — з любові до дружини скоротити частоту дружніх посиденьок з пивом, зайнятися більш корисним для молодої сім’ї справою. Але не так-то просто позбутися в’їдливою звички, поступитися сумнівним задоволенням на благо сімейного благополуччя. Внутрішній голос нашіптує, що не варто відмовлятися від маленьких життєвих благ. Тут і звичайне впертість починає чортиком стукати зсередини. Як? Відмовитися від пива?

 • . 4

  В такому випадку дружині доведеться взяти на себе ініціативу і терпляче підводити чоловіка до думки про неминучість зменшення кількості його змагань із зеленим змієм. Є старий, перевірений багатьма поколіннями прийом під назвою «у мене болить голова». Як це не сумно звучить, але і його доведеться задіяти, якщо дружина рішуче думає над тим, як відучити чоловіка від пива.

 • . 5

  Чоловікові краще не доводити справу до крайнощів і знайти в собі сили подолати згубну звичку без необоротних для сім’ї наслідків. Краще не допустити конфлікт, ніж потім намагатися його залагодити. Який б не була терплячою дружина, але і її терпінню може настати кінець. Щоб зберегти мир в сім’ї, чоловік повинен вирішити як кинути пити пиво самостійно.

 • . 6

  Зрештою він — чоловік, голова сім’ї, і має приймати відповідальні рішення. Якщо дружина побачить твердість його характеру, то, безсумнівно, буде всіляко сприяти його становленню. Не буває так, щоб корабель, що вирушив у далеке плавання, жодного разу не потрапив в шторм. Досвідченість капітана полягає в умінні управляти кораблем і здібності привести його в порт неушкодженим.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :