Як чоловікам позбавитися від боків?

як чоловікам позбавитися від боків ?

Вам знадобиться
 • Харчування
 • Вправи
 • Біг
Інструкція
 • . 1

  Якщо у чоловіка з’явилися боки, то позбутися від них буде не просто, але якщо підійти до цього питання комплексно, то результати з’являться вже через кілька тижнів. У першу чергу, слід звернути увагу на своє харчування і прибрати з нього жирне і солодке, також слід хоча б на час забути про пиво та інших алкогольних напоях. У свій раціон потрібно включити більше клітковини і каш, також потрібно буде випивати близько двох літрів води в день. Якщо не хочеться сидіти на такій дієті, то можна розглянути варіант роздільного харчування, яке також дає хороші результати.

 • . 2

  Так як позбавиться від живота і боків чоловікові за допомогою різних дієт буде непросто, то можна спробувати зробити це за допомогою кардіонагрузок. Відмінні результати дають стрибки через скакалку. Варто відзначити, що це одне з найкращих вправ по спалюванню жиру, оскільки витрата калорій при цьому становить набагато більше, ніж при бігу. Якщо потрібно позбутися від боків за короткий термін, то можна вдатися до ходьби в гору, нахил якої повинен бути 15 градусів. Щоб відчути результат, достатньо протягом декількох тижнів приділяти такому тренуванні по 20 хвилин у день.

 • . 3

  Щоб прибрати боки за короткий термін, не слід нехтувати вправами, спрямованими на тренування проблемних зон. У цьому випадку це можна робити як у спортзалі, так і вдома. Дуже добрі результати дають наступні вправу: потрібно сісти на стілець і втягнути живіт до межі. М’язи живота повинні бути максимально напружені, затриматися в такому положенні потрібно на півхвилини, а потім розслабитися. Ефект від нього буде просто вражаючим, якщо приділяти цьому не менше 5 хвилин щодня. Також прибрати живіт і боки допоможуть так звані індуїстські присідання. Буде потрібно встати прямо, а руки розташувати по швах. Виконувати присідання потрібно до торкання пальців підлоги, після цього слід швидко випрямитися. Повторювати дану вправу рекомендується щодня протягом трьох хвилин.

 • . 4

  Прибрати жир з проблемних місць допоможуть вправи на прес. Для цього можна виконувати звичайні скручування тіла. Буде потрібно лягти на підлогу, поклавши за голову руки. Потім підняв вгору прямі ноги, потрібно зігнути їх і підняти до них верхню частину тулуба. Щоб крім преса зміцнилися і косі м’язи, слід при піднятті тулуба стосуватися ліктем протилежного коліна. Позбутися від жиру завдяки таким вправам можна буде швидше, тільки потрібно виконувати їх регулярно, саме це правило і є запорукою успіху. Ось чому на шляху до жаданим формам не слід лінуватися і жаліти себе.

 • . 5

  Схуднути і знайти бажану фігуру може допомогти біг. Крім того, завдяки цьому доступному вправі можна буде привести в тонус весь організм, а фігура стане більш підтягнутою. Починати свою пробіжку слід з легкої розминки, а потім вже рекомендується орієнтуватися на власні відчуття. Не варто гнатися за підкореними кілометрами, вони залежать тільки від бажання і фізичної підготовки, потрібно, щоб сам процес не був в тягар і приносив задоволення. На шляху в ідеальній фігурі слід змінити свій спосіб життя і перестати валятися на дивані, тільки так мрія стане реальністю.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :