Як чоловікові прибрати жир з живота і боків, як прибрати чоловічий живіт?

як чоловікові прибрати жир з живота і боків, як прибрати чоловічий живіт?

Вам знадобиться
 • Турнік
 • Гантель
 • Скакалка
 • Правильне харчування
Інструкція
 • . 1

  Як прибрати жир з боків і живота чоловікові в домашніх умовах без відвідування тренажерного залу? Нескладно, якщо регулярно виконувати певний комплекс вправ. Багато хто не знає, як прибрати жир з живота чоловікові за допомогою турніка. В основному турнік або поперечину використовують для зміцнення м’язів рук і плечей, але перекладина — відмінний спосіб укріпити м’язи преса. Для цього необхідно розставити руки на перекладині на ширині плечей, на вдиху підняти прямі ноги до рівня пояса, потім опустити. Якщо цю вправу дається насилу, то піднімати можна зігнуті в колінах ноги. Повторити цей рух потрібно 15 — 25 раз, в три підходи. Потрібно стежити за тим, щоб спина була пряма, а корпус не розгойдувався.

 • . 2

  Всі знають, що позбутися від обвислих боків буває непросто, зважаючи ізольованості цієї частини тіла. Вихід є: нахили убік. Якщо дівчата в основному виконують нахили без обтяження, щоб не ліквідувати талію, то чоловікам можна і навіть потрібно використовувати гантель. Її вага повинна бути більш 4 кг. Для виконання вправи потрібно розставити ноги трохи ширше плечей, в одну руку взяти гантель, виконати нахил в сторону, вільна рука випрямляється до стелі. Потім повернутися у вихідну позицію і повторити 30 раз з кожного боку. Вправа виконується правильно, якщо корпус нахиляється строго в сторону. Таким чином можна швидко прибрати зайвий жир не тільки з живота, а й бічній частині торсу.

 • . 3

  Накачати прес чоловікові можна не тільки за допомогою динамічних, але і статичних, тобто нерухомих вправ. Знамените вправу, придумане Йозефом пілатесом, — планка, — унікальна тим, що задіє всі без винятку м’язи черевного преса, а також м’язи рук, плечей, спини, розвиває почуття рівноваги. Найпростіша планка виконується так: необхідно прийняти упор для віджимання, опуститися на лікті, тіло витягнути в одну пряму лінію. Цю позу потрібно утримувати 1 хвилину, потім перепочити 15 секунд і повторити ще двічі. Для бічної планки слід спертися на зігнуту в лікті руку, підняти корпус і затриматися на 30 секунд, потім опуститися і повторити два рази з кожного боку.

 • . 4

  Відповідь на питання «як прибрати жир з живота у чоловіків» буде неповним, якщо проігнорувати кардиоупражнения. Мета цих вправ проста: змусити організм споживати багато кисню, енергії, і, відповідно, витрачати калорії. Самими енерговитратними тренуваннями є стрибкові вправи зі скакалкою. Скакалка змусити втратити всього за 1 годину 1000 калорій, а це чверть денної норми калорій у чоловіків! Наступний вид аеробних вправ — біг. Для новачків підходить легкий біг підтюпцем, для тренованих чоловіків — інтервальний біг з прискореннями. Менший ефект дадуть їзда на велосипеді, піші прогулянки або катання на роликах — втрата калорій складе не більше 400 одиниць.

 • . 5

  Позбутися від живота швидко не вийде, якщо не переглянути своє харчування. Занадто калорійні продукти — шоколад, жирне м’ясо, біле борошно, смажені страви здатні звести нанівець всі зусилля на тренуваннях. Відмовлятися від них зовсім не потрібно, варто лише обмежити їх споживання. Свіжі овочі, фрукти містять клітковину, тому покращують травлення, прискорюють метаболізм і тим самим збільшують витрату калорій у стані спокою. Для росту м’язів корисний білок, який міститься в яйцях, м’ясі, сирі і горіхах.

 • . 6

  Для здобуття сильного, рельєфного преса силові вправи рекомендується виконувати 3 — 4 рази на тиждень, аеробні — 2 — 3, причому неодмінно в різні дні. При дотриманні дієти результат буде помітний вже з другого тижня занять.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :