Як цигани знімають порчу?

як цигани знімають порчу?

Вам знадобиться
 • Віник
 • Сірники
 • Змова
Інструкція
 • . 1

  Циганська магія вважається однією з найсильніших у світі, майстерність їх магів може досягати високих рівнів. Вони є носіями способів впливу на людину за допомогою психології та магії. Найчастіше цигани пророкують майбутнє, наводять і знімають порчу. Щоб навести порчу, циганка повинна володіти величезною магічною силою, таких відьом дуже мало, до того ж, щоб вони погодилися на це, їх роду повинна бути нанесена велика образа.

 • . 2

  Знімають псування цигани часто, але в більшості випадків це просто хитрощі, які застосовуються для отримання грошей. Але, якщо циганська чаклунка дійсно сильна, і вона побачила прокляття, то вона зможе його зняти за допомогою спеціальних ритуалів. Безліч з них невідомі, оскільки цигани тримають їх у секреті, але найпоширеніші знайомі всім чаклунів.

 • . 3

  Перед тим, як цигани знімають порчу, вони визначають, яким чином вона була наведена, і на яку річ, можливо, це було питво або їжа або здійснений подклад, який жертва брала в руки або навіть знаходилася поруч з ним. Якщо він до цих пір знаходиться з людиною, то циганка розповість, що це за річ і як правильно від неї позбутися.

 • . 4

  Обряд, який очистить від псування, провести досить просто, для циган це не складе труднощів. Для цього знадобиться віник, сірники і змова. Віник купується тільки в понеділок, в затишному місці, де ніхто не завадить, над ним читається замовляння, після чого спалюється. Коли віник розгориться, потрібно піти геть і ні в якому разі не озиратися. Слова змови можна дізнатися у циганки або попросити її взяти участь в обряді. Також можна дізнатися, як гадають цигани

 • . 5

  Ще один спосіб, який використовують цигани, — порча знімається на могилі. Для цього людині, на якому є порча, потрібно з циганкою в непарний день відправитися на занедбаний цвинтар, важливо, щоб там не було свіжих могил. Необхідно знайти могилу без імені, дат смерті і народження, тобто безіменну. Тому, з кого знімається прокляття, потрібно стати в ногах пагорба, а циганка прочитає змову. Після цього вважається, що людина позбувся прокляття.

 • . 6

  Якщо наведена циганська псування, то її можна зняти тільки одним способом: ходити вмиватися 12 середовищ поспіль до річки, при цьому читати спеціальний змову. Важливо пам’ятати, що починати ритуал можна тільки у фазі Місяця спадання.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :