Як цікаво подарувати дитині подарунок?

як цікаво подарувати дитині подарунок?

Вам знадобиться
 • Подарунок, актуальний для дитини
 • Яскраве оформлення подарунка
 • Костюм діда мороза
 • Сценарій загадки — квесту
Інструкція
 • . 1

  Насправді, оригінально піднести дитині подарунок можна, різними способами. Якщо, це новий рік. Обов’язково участь діда морозу. Для дорослих це звичайно банально, але не варто забувати, що це улюблений персонаж дітей, якого вони чекають новорічні свята. Дарування подарунка можна обіграти різними способами. Дід мороз може загадувати дитині не складні загадки, відповіді на які допоможуть йому знайти Снігуроньку і вирішити яку або задачу.

 • . 2

  Якщо ж немає можливості залучити до участі діда морозу. Піднести подарунок найкраще несподівано, щоб дитина побачила його в несподіваному місці, або в несподіваний час. Але раз вже ми говоримо про подарунки на новий рік, цікаво піднести подарунок можна, залишивши його в червоному мішку разом із солодощами. Додати барвистості можна, злегка присипавши підлогу борошном і зобразивши на ньому сліди, та / або написавши ім’я дитини.

 • . 3

  Перед тим як цікаво подарувати дитині подарунок, потрібно точно знати що дитина хотіла б отримати і відповідно вибрати відповідну річ. Якщо ви збираєтеся дарувати подарунок не своїй дитині, не зайвим було б порадитися з батьками як його піднести. Можна було б обіграти дарування в такому вигляді, щоб дитина сам знайшов захований для нього подарунок у квартирі, а батьки, або що дарує давали б йому підказки.

 • . 4

  Якщо у дитини є улюблений персонаж було б добре використовувати костюм цього героя. І щоб цей персонаж сам вручив йому подарунок. Якщо батьки дарують дитині подарунок без особливого приводу (не на Новий рік чи день народження) можна залишити по всьому будинку записки-підказки щоб дитина пройшовшись з однієї кімнати в іншу, збираючи ці записки, знайшов свій подарунок.

 • . 5

  Якщо перед вами стоїть питання: «як упакувати подарунок дитині?» Відповідь на нього допоможе знайти ваша фантазія і кмітливість. Якщо ви даруєте не більшу, але цінну для дитини річ, її можна покласти в невелику коробку, яку потім покласти в коробку по більше і так далі. (За принципом матрьошки).

 • . 6

  Також можна використовувати велику кількість паперу, викликавши у володаря поки що не відомого йому подарунка, відчуття азарту. Прекрасна ідея подарувати річ упаковану у вигляді посилки, і щоб її приніс хто то в костюмі листоноші. Листоноша повинен вручити подарунок дитині в руки, і попросити його розписатися про отримання. В якості відправника на коробці можна вказати улюбленого героя з фільму чи мультика.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :