Як цвіте мандарин в домашніх умовах?

як цвіте мандарин в домашніх умовах?

Вам знадобиться
 • Горщик
 • Земля для цитрусових
 • Піддон з керамзитом
Інструкція
 • . 1

  Як цвіте мандарин в домашніх умовах? Перш за все, слід визначити, які сорти мандаринів підходять для вирощування в кімнатних умовах. Досвідчені квітникарі рекомендують використовувати мандарини Уіншіу і кувати-Васі, які не перевищують метрової висоти і здатні цвісти в кімнатних умовах. Вирощені з кісточок мандарини теж можуть зацвісти, але цього доведеться чекати набагато довше. Щоб подивитися на те, як цвіте мандарин, потрібно забезпечити для нього належні умови. Перше, про що слід замислитися — як посадити мандарин правильно. Для посадки потрібно земля для цитрусових, яку можна купити в квітковому магазині, пісок і керамзит, за допомогою яких потрібно влаштувати дренаж в горщику. Крім того, керамзитом викладається піддон для мандарина, камені в ньому повинні бути постійно зволоженими, щоб забезпечити рослині оптимальну атмосферу з достатньою важливістю.

 • . 2

  Розуміння того, як ростуть мандарини в кімнатних умовах, дозволить милуватися цвітінням рослини практично цілий рік. Для цього необхідно забезпечити хороше освітлення, але без потрапляння прямих сонячних променів на листя; вологість повітря — для чого проводяться щоденні дощування і теплий душ раз на тиждень; оптимальну температуру влітку ( 25 градусів) і взимку ( 15 градусів). Рясний полив необхідний рослині в період росту (весна-літо), а помірний — в період спокою (осінь і зима). Важливою для нормального розвитку і зростання мандарина буде своєчасна пересадка. Рослина буде цвісти, тільки досягнувши певного розвитку і тільки коли відчуває комфорт. Спосіб, як пересадити мандарин, квітникарі називають «перевалка». Рослина переноситься з одного горщика в інший з великою грудкою землі, що захищає кореневу систему. Здійснювати пересадку для молодих рослин потрібно раз на рік, для дорослих — раз на три роки.

 • . 3

  Не потрібно підрізати декоративний мандарин. Як доглядати за його кроною, він «підкаже» сам — заважають гілочки почнуть підсихати. При дотриманні всіх правил догляду, кімнатний мандарин зацвіте вже на другий-третій рік після посадки. Квітки рослини красиві і володіють приємним ароматом. Період цвітіння припадає на весну. У цей час при дощуванні важливо, щоб вода не потрапляла на ніжні квіти. Однак у молодого рослини квіти краще видалити до того, як утворилися зав’язі. Плодоносити можна тільки дорослому мандарину, якому вже більше 4-х років. Під час цвітіння бажано видалити частину бутонів, щоб дати рослині шанс сформувати зав’язі. Є формула розрахунку кількості можливих для рослини плодів: на одну зав’язь має припадати не менше п’ятнадцяти листя.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :