Як дарувати квіти чоловікові?

як дарувати квіти чоловікові?

Вам знадобиться
 • Букет квітів
 • Служба доставки
 • Фантазія
Інструкція
 • . 1

  Подивіться на різні варіанти кольорів і виберете відповідні. Деякі квіти, можуть нести в собі певне тлумачення, наприклад, такі квіти як жовті троянди і хризантеми означають дружбу, червоні троянди означають любов, бамбук означає удачу. Зверніть увагу, на квіти з цікавими формами. Більшість чоловіків цінують архітектуру.

 • . 2

  Що може бути краще для нього, чому інтрига з квітами, яких він ніколи не зустрічав раніше? Захоплюючий і яскравий дизайн з квітів, таких як орхідеї, бородаті іриси, люпин повинні отримати зізнавальні коментарі. Візьміть до уваги його захоплення і звички. Якщо він любить цікаві речі або малює каракулі, поки розмовляє по телефону, розглянете питання про надання йому дерева бонсай.

 • . 3

  Як дарувати квіти жінці знають всі, а от з чоловіками буде складніше. Деякі з них виявляються в безглуздій ситуації, коли їм підносять букет квітів, особливо якщо це робить жінка. При виборі керуйтеся чоловічими ароматами: пряні, землисті, мускусні або фруктові. Прикладами квітів з гострим або мускусним ароматом є дельфиниум, люпин, деякі троянди і тюльпани, гвоздики і дзвіночки.

 • . 4

  Уникайте сильно запашні квіти, такі як лілії і гіацинти. Додавання гілочку бальзаму, евкаліпта, кедра в букет. Є кілька способів, як правильно подарувати квіти. Можна вручити їх у святковій атмосфері зі словами привітань, а можна оформити доставку квітів з особливої нагоди з задумливою запискою, яка додається.

 • . 5

  У записці слід описати, який тип квітки ви посилаєте і з якою метою. Уникайте написання довгих інструкцій по догляду за квіткою і зайвих фраз. Якщо ви ще не вибрали спосіб, як дарувати квіти чоловікові, то пам’ятайте, що вручення квітів особисто в руки є більш особистим, ніж служба доставки.

 • . 6

  Випадків, щоб принести квіти самостійно багато, наприклад новосілля, день народження, ювілей та поздоровлення з посадою. Уникайте дарувати квіти, які вимагають багато уваги. Чоловіки люблять, щоб речі були простими. Візьміть до уваги його робоче місце перед відправкою йому квітів в офіс. Великі букети не можуть бути придатні для загального робочого простору.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :