Як декорувати спальню й чи потрібно?

як декорувати спальню і потрібно чи що?

Вам знадобиться
 • Шпалери, клей
 • Штори, тюль
 • Кондиціонер
 • Предмети інтер’єру
 • Плінтуса, карнизи
Інструкція
 • . 1

  Як декорувати спальню. Взагалі колір інтер’єру, стиль і текстуру меблів можна вибрати будь-який. Головне розуміти, що спальня це місце де душа і тіло має відпочивати від повсякденної суєти. Основний тон шпалер краще всього вибирати спокійний. Дуже добре підійдуть зелені, бежеві, теплі тони. Якщо дуже хочеться додати яскравих фарб, можна додати щось з інтер’єру, це буде легко прибрати, якщо колір буде дратувати. Спальня буде виглядати шикарно, якщо її доповнювати тканинами, це можуть бути балдахіни, хороші штори або навіть портьєра, постільна білизна в тон меблів.

 • . 2

  Як встановити кондиціонер у спальні. Повітря і атмосфера в спальні повинні бути завжди свіжими, тому для цього найкраще встановити в спальні кондиціонер. Продумати місце, де він буде знаходитися, краще заздалегідь, щоб не довелося, потім його ліпити куди влізе. Найголовніше, щоб кондиціонер був без шуму, перед покупкою необхідно проконсультуватися з продавцем. По установці кондиціонера зі спліт-системою необхідно викликати майстра, який правильно встановить і закріпить його.

 • . 3

  Як оформити маленьку спальню. Багато хто думає, що якщо в спальні мало простору, то окрім звичайного рядового ремонту, більше зробити нічого. Зовсім не вірно, є способи, які візуально збільшать спальню. Наприклад, стіна з малюнком віддалюваною дороги, дзеркальна стіна, так само буде прикрашати спальню балдахін над ліжком. Стіни зробити світлішим кольором. Узголів’я ліжка можна зробити різьбленим і більш яскравим, так буде виділений акцент в спальні.

 • . 4

  Як в спальні зробити вбиральню. Навіть у невеликій спальні, можливо, зробити вбиральню. Адже це мрія кожної жінки. Але для цього найкраще відокремити гардеробну перегородкою, зробити як окреме приміщення і найкраще з нерівними кутами, так місткість буде більше. Двері найкраще робити зі скла, так не буде чіткої межі кімнат, а буде створюватися враження цілісності об’єкта.

 • . 5

  Як поєднати зал і спальню. Щоб розділити дві зони в одній кімнаті необхідно звести перегородки, їх можна зробити з гіпсокартону, це буде простіше, і не будуть потрібні ні які додаткові дозволи. Так само можна використовувати мобільні перегородки, які залежно від бажання можна прибрати і поставити назад. Головне щоб було видно, що є зона спальні і зона вітальні. Це так само можливо зробити за допомогою корпусних та іншої будь-яких меблів, за допомогою різних стилів шпалер, інтер’єру та освітлення. Можна зробити подіум і поставити, наприклад, ліжко на височини, так з легкістю буде виділена зона спальні. Додати в інтер’єр завіса і штори. Ремонт і декор спальні це дуже цікаво. І для того щоб все вийшло правильно, необхідно дотримуватися простих правил. Тоді в такій спальні буде, приємно знаходиться і повертатися.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :