Як дешево з’їздити до Німеччини?

як дешево з'їздити до німеччини?

Вам знадобиться
 • Закордонний паспорт
 • Страховка
 • Віза
 • Квитки
 • Путівник
Інструкція
 • . 1

  Якщо немає нічого з перерахованого, а до Німеччини хочеться, треба почати готуватися до поїздки поспішаючи. Багато туристів переплачують саме за швидкість. Насамперед, це оформлення закордонного паспорта. Наша мета — економія, і тому робити будемо паспорт старого зразка і не терміново, а звичайно. Держмито на оформлення такого паспорта дуже невелика.

 • . 2

  Після того як паспорт готовий, і перед тим як дешево з’їздити до Німеччини, оформляємо візу. Якщо ви живете в столиці або великому місті, можна подати заяву на візу самостійно. Є два види віз: категорії С (туристична) та категорії Д (це національна віза і діє тільки в Німеччині з правом проїзду через інші країни Шенгену).

 • . 3

  Пакет документів на візу:

  Закордонний паспорт та його ксерокопія.
  Оригінал російського паспорта і його копія.
  Два фото на світлому, але не білому тлі. Розмір 3, 5 х 4, 5.
  Анкета з особистим підписом заявника.
  Заява про перебування в Німеччині.
  Бронь готелю чи докладний план поїздки.
  Запрошення від жителя Німеччини: оригінал і копію.
  Треба надати довідку з роботи з печаткою або інші документи, що гарантують повернення в нашу країну.
  Мед. поліс.
  Бронь квитків або техпаспорт автомобіля.

  Загалом, документів чимало. Крім того, треба надати довідку про доходи або виписку з банківського рахунку, яка доводить рух коштів на ньому протягом останніх трьох місяців.

 • . 4

  Загалом, документів чимало. Крім того, треба надати довідку про доходи або виписку з банківського рахунку, яка доводить рух коштів на ньому протягом останніх трьох місяців. Якщо бронювати квитки на літак заздалегідь, буквально за півроку, то купити їх можна за смішною ціною. Наприклад, з Москви до Берліна і назад можна придбати квитки за 5000 рублів. Але рейс буде в цьому випадку стикувальний, не зовсім зручний. Можна поїхати і поїздом і навіть автобусом. Для деяких це зовсім не спосіб як дешевше дістатися до Німеччини, а бажання світ подивитися.

 • . 5

  Готель в Німеччині можна знайти за 50 євро (найдешевший варіант) на двох. На харчування в день піде трохи побільше: близько 80 євро на двох. Найголовніше до такої бюджетної поїздці добре підготуватися. Екскурсоводи заробляють на хліб тим, що переказують вголос історії, пов’язані з місцем, де проходить ця екскурсія. При бажанні історії можна знайти самим і згадати теж. Найголовніше в поїздці — знати, що саме хочеться побачити.

 • . 6

  Підготовка. 1. Продумати маршрут або, якщо ви будете в одному місті, місця, які вас приваблюють. По можливості, треба урізноманітнити діяльність: тобто, якщо з ранку був похід по музею, то ввечері краще не поспішати ще в один музей, а погуляти в парку або по місту. 2. Після того як план намічений, співвіднести його з календарем вашого перебування в країні, з’ясувати режим роботи бажаних місць і відкоригувати цей план. 3. Знайти якомога більше інформації про місця відвідування і ретельно її вивчити. 4. Взяти якомога більше матеріалів з собою в письмовому або цифровому вигляді. Підготувалися ви відмінно! Тепер треба пакувати валізу і в дорогу. Як би ви не економили, залиште гроші на сувеніри і маленькі сюрпризи рідним і друзям!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :