Як дістатися аеропорту Варшави?

як дістатися аеропорту варшави?

Вам знадобиться
 • Запас платіжних засобів
 • Особистий автомобіль
 • Мінімальне знання англійської або польської
Інструкція
 • . 1

  Якщо у вас виникає таке питання, це значить, для вас так само буде корисною і інформація, яка дозволить по прибуттю до місця призначення зорієнтуватися в навколишньому вас обстановці. Аеропорт міста Варшави носить назву «Аеропорт Варшави імені Фредеріка Шопена», він є найбільшим аеропортом в Польщі і єдиним в самій Варшаві.

 • . 2

  Варто відзначити, що цей аеропорт має звання міжнародного і через нього проходить близько сімдесяти відсотків усіх авіаперевезень польської держави, тому людям, звиклим до аеропортів не надто значних розмірів, з набагато меншою пропускною здатністю, може бути спочатку, не комфортно, але незабаром це відчуття пропадає у більшості відвідувачів.

 • . 3

  Сам аеропорт розташовується на південь від Варшави і віддалений від міста на 10 кілометрів. Дістатися до аеропорту Варшави не складе великої праці, між ним і містом налагоджено стійке транспортне сполучення, наприклад, від залізничного вокзалу, носить ім’я «Варшава Центральна», без особливих зусиль зможете дочекатися і поїхати на автобусах, які будуть мати номери 188 і 175.

 • . 4

  Дані маршрути здійснюють пасажирські перевезення в денний час доби. Якщо ж у вас виникла необхідність в тому що б дістатися до аеропорту Варшави після заходу сонця, то вам підійде маршрут під номером 611. Зазвичай вартість проїзду не являє собою занадто завищеною ціни і не повинна вас дуже вдарити по гаманцю. У середньому час поїздки займає приблизно двадцять хвилин.

 • . 5

  Як дістатися до аеропорту Варшави на таксі? Слід зауважити, що бажано користуватися послугами виключно тих таксі, які приписані безпосередньо до самого аеропорту. Але вам варто знати і розуміти, що проездку на таксі виллється в значно більшу суму, на відміну від того ж автобуса. На території аеропорту розташовується паркувальна зона, загальна місткість якої перевищує три з половиною тисячі місць.

 • . 6

  За можливість припаркувати ваш транспортний засіб вам необхідно буде заплатити. Година використання паркувального місця не буде занадто сильно перевершувати вартості проїзду на автобусі. Якщо у вас є необхідність в тому, що б переночувати поблизу аеропорту Варшави, то спеціально для вас існує готель «Courtyard Warsaw Airport», який розташований дуже близько до самого аеропорту, має чотири зірки і представляється всі умови для комфортного проведення часу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :