Як дістатися до Алтаю?

як дістатися до алтаю?

Вам знадобиться
 • Дорожня карта місцевості
 • Особистий автомобіль
 • Гроші на поїздку
 • Маршрути руху та розклад громадського транспорту
Інструкція
 • . 1

  Алтай знаходиться в Сибірському федеральному окрузі і межує з Кемеровської областю, Алтайським краєм, Хакасією та Республікою Тива. Столицею республіки є м. Горно-Алтайськ, її ми і будемо вважати кінцевою точкою нашого шляху. Маршрут цей має деякі особливості: сюди неможливо долетіти на літаку або доїхати на поїзді. Тому на авіатранспорті або залізницею вийти дістатися тільки до великих транспортних розв’язок, які знаходяться в містах: Новосибірськ, Новокузнецьк, Бійськ, Барнаул або Кемерово. А вже від них продовжувати свою подорож на автобусі або маршрутному таксі.

 • . 2

  Як дістатися до Алтаю, якщо летіти літаком? Кінцевою зупинкою в такому випадку стануть Новосибірськ або Барнаул. Для тих, хто вирішив скористатися поїздом, потрібно доїхати до Новосибірська або Бійська. Подальший маршрут слід планувати за допомогою громадського транспорту. Автомобілістам треба виїхати на трасу М- 52, вона дає можливість дістатися до самого Гірничо-Алтайська. Це досить хороша дорога з придорожніми кафе, готелями та заправками.

 • . 3

  Тривалість автомобільної магістралі з Новосибірська становить 445 км. Проїжджаючи Іскітім, Линево і Черепаново, потрібно доїхати до Полковнікова, а далі рухатися через Новоалтайськ, від якого зовсім недалеко до Бійська. У подорожі можна зупинитися в Сростках, тут розташований музей В. М. Шукшина і відомий серед туристів ринок з чудовим медом, кедровими горіхами і недорогими кафе. Після приємного відпочинку залишилися 62 км шляху, пройдуть непомітно. Плануючи потрапити в Горно-Алтайськ з Барнаула, розраховуйте, що вам доведеться подолати відстань в 251 км. Рухатися треба по трасі М- 52 через Бійськ.

 • . 4

  Як з’їздити на Алтай з Кемеровської області? Можна скористатися порівняно новим трактом, який дозволить скоротити маршрут на 110 км, що дасть мандрівнику можливість заощадити час і пальне. До республіки в такому випадку доведеться добиратися через Таштагол і Турочак. Недоліками цієї дороги є недобудовані ділянки з поганим покриттям, що ускладнює рух по ній під час дощів. Від Новокузнецька до Алтаю можна доїхати через Куздеево, по автостраді М- 52, відстань до кінцевого пункту 440 км. У самій же республіці основний автомобільної магістраллю є Чуйський тракт, проїжджаючи по якій турист може далі планувати свою подорож.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :