Як дістатися до Азорських островів?

як дістатися до азорських островів ?

Вам знадобиться
 • Віза
 • Квитки на літак, паром, автомобіль
Інструкція
 • . 1

  Уява малює майже незайманий туристами куточок земної кулі, який загубився десь в Атлантичному океані. Незаймана природа здатна здивувати навіть досвідченого мандрівника. Отже, як дістатися до Азорських островів? Дев’ять островів азорського архіпелагу знаходяться мужду США та Португалією. З Росії не існує прямих рейсів, так що доведеться запастися терпінням при пересадці в Лісабоні. Дістатися до найбільших островів можна тільки на літаку. Португальські авіакомпанії SATA і TAP здійснюють рейси з Лісабона щодня і Порто кілька разів на тиждень на острови Сан Мігель і Терсейра і Файал. Час в батіг складе трохи більше 2 х годин.

 • . 2

  Також, існує повітряне сполучення між островами. Між такими островами як Terceira, Graciosa, S. Jorge, Pico і Faial в літній час існує поромне повідомлення. Головне, заздалегідь звернеться в туристичне агентство або самостійно отримати візу. Переліт може бути цілком комфортним при правильному плануванні подорожі. Все ж, когось могло зацікавити, як дістатися до острова Свияжск. Існує 3 способи зробити це: електричка, особистий транспорт, поромне повідомлення. В інтернеті є розклад маршрутів.

 • . 3

  Не варто тільки забувати, що перш за все, доведеться відправитися в Казань. Для когось буде простіше розібратися, як дістатися до острова Чанг. Тут також існує безліч варіантів. Доїхати до цього райського місця можна як на двох автобусах з Бангкока, так і з Патайї. Також, з Патайї регулярно відправляються мінібаси. Якщо подорожнього занесло на далекий схід Росії, можна дізнатися, як проїхати до острова Російська, і не тільки для того, щоб помилуватися новим мостом. Між Владивостоком і островом існує поромне повідомлення, а також курсує два автобуси ( 15 і 15 к).

 • . 4

  Їх розклад краще заздалегідь уточнити в інтернеті, щоб спланувати поїздку. Також, можна скористатися особистим автотранспортом. А тепер, мандрівник вже танцює сіртакі на одному з найкрасивіших грецьких островів. Щоб приєднатися до нього, запитаєте, як дістатися до острова Санторіні. Існує поромне сполучення між Критом і островом. Також, не складе проблем доплисти на судні з Афін. Але найпростіший варіант — прямий рейс з московського аеропорту. Ось і підійшло до кінця подорож по найвідомішим островам. Дістатися до них, слідуючи простим радам зовсім не складно.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :