Як дістатися до Галича гори?

як дістатися до галича гори?

Вам знадобиться
 • Карта, навігатор
 • Особистий транспорт
 • Легке туристичне спорядження
 • Намет
Інструкція
 • . 1

  Якщо ви вирішили відправитися до Галича гори на власному автомобілі, рухайтеся в бік Липецька. З боку Воронежа доїхати сюди можна по трасі, позначеної на картах М 4. Діставшись по трасі до річки Сосна, будьте уважні: тут розташований покажчик наліво до пункту Ключ життя. Поверніть за вказівником і рухайтеся по дорозі до заправної станції Роснефть. Вона буде розташована зліва щодо вашого руху.

 • . 2

  У населеному пункті Ключ життя дістаньтеся до перехрестя в центрі нього. Це Т-подібне перехрестя, який знаходиться зовсім недалеко від заїзду. На цьому перехресті потрібно повернути ліворуч і перетнути залізничний переїзд. В принципі, якщо вирішуючи, як дістатися до Галича гори, ваш вибір припав на поїздку особистим транспортом, дорога буде недовгою. Після того як ви минете переїзд, рухайтеся весь час прямо по основній дорозі і нікуди не звертайте. Вам необхідно дістатися до населеного пункту Дербенко. У цьому вам допоможе покажчик. Поворот направо — і ви вже на під’їзді до села. У Дербенко вам потрібно дістатися до другого автобусної зупинки. Біля неї повертайте вліво.

 • . 3

  На виїзді з села Дербенко праворуч буде знаходитися річка. Щоб перетнути її, вам доведеться проїхати по греблі-мосту. До речі, біля річки можна зробити невелику зупинку і скупатися — вода тут дуже чиста. Якщо ви збираєтеся добиратися громадським транспортом, наскільки ускладниться відповідь на питання, як доїхати: Галич гора — заповідник, і безпосередньо до нього транспорту під’їжджає мінімум. У кожному разі, пересадок потрібно буде зробити декілька. Вам потрібно спочатку потрапити до Липецька, а потім на електричці дістатися до станції Дон. Потім, потрібно проїхати близько п’яти кілометрів по асфальтовій дорозі на маршрутці, таксі або попутній машині.

 • . 4

  Галич гора — улюблене місце велосипедистів. Зазвичай сюди приїжджають другорядними дорогами, однак потрібно знати маршрут, оскільки не всі дороги в цьому регіоні знаходяться в належному стані. На велосипедах до Галича гори їдуть через населені пункти Косирівка, Бруслановка, Казино, Кулішівка, Каширка, Донське, Верхній Студинець. Потім необхідно переправитися через Дон по мосту на понтонах. Біля Галича гори немає кемпінгів або будь-яких інших організованих місць для відпочинку. Однак тут можна зупинитися в наметі, яку слід привезти з собою. Це дозволяється.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :