Як дістатися до Гамбурга?

як дістатися до гамбурга?

Вам знадобиться
 • Карта Гамбурга
 • Розклад літаків і поїздів
 • Вільний час
 • Фінанси
Інструкція
 • . 1

  Отже, як же дістатися до Гамбурга? А варіантів є декілька. Літак. Це, мабуть, найшвидший і комфортабельний спосіб, але, звичайно, і коштують авіаквитки відповідно. Так, у польоті Ви проведете близько 3 годин, якщо будете вилітати зі столиці Росії — Москви. Такі перельоти здійснюють авіакомпанії «Аерофлот» і «Люфтганза». Також здійснюються рейси і з Санкт-Петербурга, там працює авіакомпанія Росія. Крім того, на літаку з інших міст можна дістатися до Гамбурга теж, але лише стикувальними рейсами. Хоча, в принципі, це трохи складніше, але глобальних проблем з пересадками і багажем виникнути не повинно. Потрібно тільки дізнатися можливі варіанти. А пересадки здійснюються частіше в таких містах Європи, як Париж, Прага, Хельсінкі, Брюссель, Рига, Лондон, Варшава і так далі.

 • . 2

  Як дістатися до Гамбурга іншими способами? Можна це зробити на поїзді. Але це буде дуже тривалу подорож, а тому обтяжлива. Так, всього поїздка триває близько 3 діб. При цьому на сьогоднішній день немає прямих залізничних рейсів до Гамбурга. Можна доїхати до Берліна, а звідти вже добиратися до кінцевої точки — Гамбурга. Але, якщо говорити про ціну питання, то квиток на поїзд, навіть у купе, варто деколи дорожче, ніж авіаквитки, так що варто подумати, який варіант буде краще.

 • . 3

  Дістатися до Гамбурга можна на автобусі. Цей спосіб хоч і дешевше, але набагато утомительнее, ніж навіть на поїзді. Наприклад, з Москви до Гамбурга автобус йде близько 36 годин, це, звичайно, швидше, ніж на поїзді, але що стосується умов і зручності, то тут автобус поїзду явно програє. Хоча квитки на автобус стоять трохи дешевше, ніж на літак, і поїзд і автобуси відправляються з Москви регулярно. Але все ж такий спосіб подорожі не найкращий і комфортабельний.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :