Як дістатися до Ганновера?

як дістатися до ганновера?

Вам знадобиться
 • Бажання відвідати це місто
 • Карта світу та Ганновера
 • Гроші на квитки
Інструкція
 • . 1

  Літак. На сьогоднішній день прямі рейси зі столиці Росії здійснюються авіакомпаніями Аерофлот, Lufthansa, AirBerlin, German Wings і S 7 з таких найбільших аеропортів, як Домодєдово, а також Шереметьєво. При цьому, політ становить за тривалістю менше трьох годин. Так що такий спосіб подорожей дуже комфортний, швидкий і практичний. Що стосується вартості квитків, то він коливається в різних компаніях і приблизно становить від 250 доларів і вище залежно від класу і умов польоту, а також ваги багажу. До слова, рейси до даного міста здійснюються не тільки з Москви, але й з багатьох інших міст країни.

 • . 2

  Як дістатися до Ганновера іншими способами? Наприклад, це можна зробити на поїзді. Так, з Москви вирушає з Білоруського вокзалу поїзд, який прямо слід до самого пункту призначення, а саме, до Ганновера. Їхати доведеться близько 30 годин, а за ціною, як не дивно, часом літак навіть виявляється більш вигідним.

 • . 3

  Можна дістатися до Ганновера автобусом. Це, мабуть, найдешевший спосіб дістатися до заповітного Ганновера, але умови, як відомо, в автобусі не найкомфортніші, так як доведеться знаходитися в сидячому положенні близько півтори доби. Але поїздка на автобусі буде, швидше за все, самої дешевої в порівнянні з іншими способами подорожей. Так, квитки на автобус коштують близько 200 доларів, а буває і дешевше. Виберіть самий відповідний для себе і вирушайте в це прекрасне місто.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :