Як дістатися до Генуї?

як дістатися до генуї?

Вам знадобиться
 • Паспорт з оформленою Шенгенською візою
 • Заздалегідь придбані ж / д або авіаквитки
 • Розмовник італійської мови
Інструкція
 • . 1

  Італійська Генуя (Genova) — одне з благодатних туристичних місць, вона розташована в середземноморському кліматичному поясі, де влітку не дуже жарко, а взимку рідко коли температура опускається нижче нуля градусів. Це місто гармонійно поєднує в собі пам’ятники архітектури, середньовічний колорит старовинних вуличок і розкіш сучасних магазинів, бутіків, а ще білосніжні пляжі і по-домашньому смачну кухню.

 • . 2

  Потрапити до Генуї можна кількома способами: по воді, повітрю або по суші. Вибір найбільш відповідного варіанту залежить від того, з якої саме країни ви збираєтеся добиратися. Найшвидший, звичайно ж, літаком. Проте варто врахувати, що з Москви і Санкт-Петербурга прямих цілорічних рейсів немає, і вам доведеться летіти з пересадкою через Мілан або Рим.

 • . 3

  Правда, в останні роки все ж запустили один прямий чартер з Москви, який допоможе вам дістатися до Генуї безпосередньо з червня по вересень. Якщо вирушаєте з однієї з європейських країн, то тоді все ще простіше. У Генуезький Міжнародний аеропорт щодня здійснюються рейси з Лондона, Парижа, Мадрида, Рима та багатьох інших міст.

 • . 4

  Якщо вам більше до душі пересуватися по суші і під час поїздки милуватися мальовничими пейзажами, то скористайтеся послугами залізничного транспорту. До Генуї прокладені ж / д лінії з Французької Ніцци, а також з Риму, Флоренції, Тоскани, Мілана. Всього в місті існують два великих пасажирських вокзалу — це станції Бріньолі і Прінсіпі, вони розташовані на протилежних кінцях міста.

 • . 5

  Через Бріньолі слідують в основному поїзда місцевих ліній, а Прінсіпі використовується для міжнародного сполучення. Від обох вокзалів відходять автобусні маршрути, а також працює сервіс прокату автомобілів. До речі про автомобілі. У Геную ведуть безліч автомагістралей, і якщо вам найзручніше подорожувати на авто, то сміливо їдьте.

 • . 6

  Є кілька варіантів того, як дістатися до Генуї з різних міст. Приміром, з Мілана ви доїдете по трасі А 7 і Е 62, приблизну відстань складе в середньому 145 кілометрів. З Туріну вирушайте по магістралях А 6 і Е 717, вам належить маршрут довжиною приблизно 180 км . , 45 з яких пролягають в безпосередній близькості від мальовничого морського узбережжя.

 • . 7

  Шосе з номером А 12 приведе вас до Генуї з Тоскани. Якщо ви їдете через французьку Рів’єру, то скористайтеся трасою А 10. Варто відзначити, що з великої кількості європейських міст до Генуї слідують регулярні автобусні маршрути. Крім сухопутних шляхів і маршрутів, варто відзначити, що Генуезький морський порт є найбільшим в Італії.

 • . 8

  Через нього, для зручності перевезення пасажирів, налагоджено поромне повідомлення з Барселоною і Танжером. Пороми компанії Grandi Navi Veloci, курсують щотижня, тривалість рейсу становить приблизно вісімнадцять годин до Барселони і 46 годин до Танжера.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :