Як дістатися до Гжелі?

як дістатися до гжелі?

Вам знадобиться
 • Компас
 • Карта
 • Транспорт
 • Гроші
Інструкція
 • . 1

  Так як дістатися до Гжелі? Дістатися до Гжелі не складно. Доїхати до Москви, а там з Казанського вокзалу на електричці до станції Гжель. Автомобілем по Єгор’євському шосе. Побувавши на екскурсії в цьому мальовничому підмосковному районі, ви ознайомитеся з порцеляновим виробництвом, з ошатною і красивою синьою розписом. Неймовірну популярність слово «гжель» отримало давно. Так званий «Гжелевскій кущ», це великий історичний і культурний район, в який входять близько 30 сіл.

 • . 2

  А як проїхати в Гжель? Село Гжель розташовується на річці Гжелка. Тут знаходяться багатющі родовища глини. Село отримало назву від слова «жгель» — «палити» або «обпалити». Це лексикон стародревние гончарів. В основному населення складають старообрядці. Де — де, в селах, діють старовинні і красиві старообрядницькі церкви. Гжель це центр кераміки в Росії. Гжельская кераміка приваблює синявою розпису, багатобарвної майолікою. Вироби, багаті фантазією і гармонійністю, відомі в багатьох країнах світу.

 • . 3

  Вперше згадки про це старовинному російською селі було знайдено в духовних грамотах Івана Коліти. А при Івані Грозному стала «государевої палацової волостю», власністю двору. Приблизно в 1800 році біля села Володіно, Бронницького повіту селяни, брати кліковоє, знайшли білу фаянсовий масу. Тут же був заснований перший фаянсовий завод, від якого і почалося виробництво фарфорових виробів.

 • . 4

  У середині 19 століття гжельский керамічне мистецтво досягло найвищого мистецького розквіту в його галузях. Завдяки розвитку нових сучасних технологій гжелевскіе заводи почали виробляти термостійкий фарфор. Такі вироби з гжелевской розписом, можуть використовуватися в мікрохвильовки. Продукція гжелевскіх підприємств різноманітна. Це статуетки, вази, іграшки, посуд, вироби інтер’єру: люстри, каміни та інші вироби. Виробництво порцеляни грунтується на Російських традиціях народного мистецтва.

 • . 5

  Розписується кожний виріб тільки вручну, висококласними фахівцями-художниками, одним особливим стилем. На білому тлі синьо-блакитні візерунки, квіти, прикраси. Виробляється розпис кобальтом. При особливому технологічному процесі набувається характерний синій колір. Навчання мистецтву гжелі починають з дитячих садів і закінчують в Гжелевском Художньому Коледжі. Познайомиться з Гжель, її визначними пам’ятками, найкраще з екскурсією.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :