Як дістатися до Канарських островів?

як дістатися до канарських островів ?

Вам знадобиться
 • Літак
 • Туроператор
 • Розклад рейсів
 • Детальна інформація про острови
Інструкція
 • . 1

  У перекладі з іспанської назва «Канарські» позначає «вовчі острови». Воно виникло ще в глибоку давнину, так як тоді існувала легенда про те, що на островах водилися «морські вовки». Ці місця називають райським куточком нашої планети. Там ніколи не буває похмурої погоди, а велика кількість сонячного тепла і світла завжди захоплює приїжджаючих туристів. Щоб помилуватися всією цією красою, потрібно знати, як дістатися до Канарських островів. Є два варіанти: перший — літаком з будь-якого міста, що має аеропорт, з пересадкою в Мадриді, а другий, також літаком, але з більш зручною за місцем розташування пересадкою в Лондоні. А також існують прямі рейси на найбільш великі Канарські острови: Гран Канарія і Тенеріфе. А звідти вже можна потрапити на будь-який інший острів, використовуючи поромні переправи, які є практично єдиним способом того, як дістатися до острова Ельба, приїхавши в Ліворно.

 • . 2

  Канарські острови мають кілька аеропортів. Особливо великі повітряні порти розташовані на острові Тенеріфе. Вони носять назви Південний і Норд. Між усіма частинами Канар прокладені зручні маршрути літаків, які успішно доставлять всіх бажаючих на будь-який з островів. Взагалі, на сьогоднішній день, завдяки розвитку літакобудування та туристичного бізнесу, надається маса можливостей для того, щоб потрапити навіть в самий віддалений куточок нашої планети. Наприклад, це дозволяє жителям Америки знати, як дістатися до острова Ольхон, незважаючи на те, що він знаходиться на значній відстані від цього континенту. Канари вже давно привертають велику кількість російських туристів, так як відпочинок на далеких блакитних островах представляється чудовою можливістю відпочити від міської суєти і задушливого загазованого повітря. Хоча там, далеко від батьківщини, кожен корінний житель Москви може поділитися досвідом, як дістатися до Лосиного острова, який знаходиться в рамках великого московського мегаполісу і може приємно здивувати своєю дикою природою і російським гостинністю будь-якого іноземного туриста.

 • . 3

  Як же дістатися з Росії до Канарських островів? Найкраще рекомендується використовувати вітчизняних перевізників, які роблять регулярні повітряні рейси з Пітера і Москви. Є ще невеликі приватні авіакомпанії, але вони не можуть «похвалитися» регулярними і постійними перельотами. Що не можна сказати про добре налагоджених маршрутах в Таїланді, за допомогою яких можна дізнатися про те, як дістатися до острова Самет навіть у саме «гаряче» для мандрівників час.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :