Як дістатися до Ладозького озера?

як дістатися до ладозького озера?

Вам знадобиться
 • Машина
 • Гроші і документи
 • Розклад електричок
 • Намет
Інструкція
 • . 1

  До Ладозького озера можна дістатися різними способами. Для людей, які цінують свободу і комфорт, кращим рішенням буде подорож на особистому транспорті. Озеро розташоване в Ленінградській області, тому найзручніше починати рух, наприклад, із Санкт-Петербурга.

 • . 2

  Виїдьте з міста і прямуйте по Рябовскому шосе, яке ще часто називають Дорога Життя. До речі, подорож на машині цією дорогою має чимало переваг. Як дістатися до ладозького озера з інтересом? Крім того, що автомобіль дозволяє вільніше планувати особистий час і не бути скутим тимчасовими рамками або розписом електричок, така поїздка може стати досить захоплюючою. На Дорозі Життя можна побачити безліч цікавих пам’ятників і монументів. Наприклад, тут стоїть монумент «Катюша», монумент «Румболовськая гора» та спорудження «Квітка життя».

 • . 3

  Інший спосіб дістатися до Ладозького озера, проїхати на маршрутці, яка регулярно виїжджає від ст. м. Дибенко. Маршрутка йде в напрямку міста Шліссельбург, а дорога до озера займе близько півтори години. Третій спосіб, яким можна дістатися з Санкт-Перербурга до Ладозького озера, сісти на електричку, яка виїжджає з Фінляндського вокзалу в напрямку Ладозького озера. Прямуйте на вокзал, купуйте квиток (запитаєте — як дістатися до ладозького озера) і дотримуйтесь до однойменної станції. ще одна електричка, яка відправляється з Балтійського вокзалу. Вона також слід до станції, де знаходиться Ладозьке озеро.

 • . 4

  Коли ви вийдете з електрички, йдіть до кінця перону по ходу електрички. Потім, зійдіть сходами вниз і поверніть направо. Там є невелика стежка, що веде на дорогу. На дорозі поверніть направо і йдіть приблизно шість кілометрів. Головний орієнтир, який зустрінеться вам на шляху — пам’ятник «Розірване кільце». Прямо біля цього пам’ятника буде розвилка. Потрібно повернути вправо і йти до села Коккорево. Ця дорога і виведе вас до озера. Йти доведеться приблизно чотири кілометри.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :