Як дістатися до Лосиного острови?

як дістатися до лосиного острова ?

Вам знадобиться
 • Карта
 • Розмовник
Інструкція
 • . 1

  На північному сході Москви знаходиться національний парк «Лосиний острів». Це відмінне місце для любителів незайманої природи і тиші поруч з містом. Ось тільки зробити тут шашлик або запекти картоплю у вугіллі тут не можна. Територія парку ретельно охороняється і подібні дії тут заборонені. Цей парк просто рай для спорту, прогулянок з родиною і любителів історії. Це місце чудово підійде для того щоб побути наодинці з собою і погуляти по лісових стежках. Так як дістатися до Лосиного острови? Для того щоб потрапити на територію парку є кілька шляхів. Можна увійти в парк з боку вулиць Ротера і Проходчиков. Можна ввійти зі станцій Медведково і Бабушкінської, а також прогулятися від платформи Лось. Є варіант дістатися на автобусах № 172 і 136, або на трамваях № 2, 9 і 36.

 • . 2

  У провінції Районг поруч з однойменним містом розташовується острів Самет. Потрапити на цей острів росіяни можуть з міст Паттай й Бангкока. Це найближчі до острова міста з аеропортами, куди можна долетіти. Від цих міст острів знаходиться на відстані 100 і 200 кілометрах відповідно. Далі треба буде скористатися поромом або човном. Вони ходять весь день і відправляються по наповнюваності. Крім оплати дороги доведеться заплатити і за вхід на острів, так як національний парк Khao Laem Ya-Mu Ko Samet, а вхід в цей парк платний. Ось як дістатися до острова Самет.

 • . 3

  На Канарські острова існує безліч прямих чартерних рейсів з Росії. Всі вильоти здійснюються з Москви, а політ займає близько семи годин. Також можна доплисти до островів на поромі з порту в Іспанії. Це плавання займе два дні, але квитки влітку треба замовляти за пару місяців. Подорожі по самим островам здійснюються літаком або паромом. Тепер зрозуміло як дістатися до Канарських островів.

 • . 4

  Для того щоб потрапити на острів Ельба буде потрібно скористатися поромом відправляються з порту Пьомбіно Маріттіма. На дорогу потрібно близько однієї години. За цей час паром легко подолає відстань у 10 кілометрів, на якому знаходиться острів від материка. Також можна скористатися швидкохідним катером і тоді дорога займе всього 35 хвилин. Ось як дістатися до острова Ельба.

 • . 5

  У красивому озері Байкал є не менше гарний острів Ольхон. Можна замовити вертолітний екскурсію в яку входить заліт на Ольхон, але це буде дорого коштувати. Політ на вертольоті Мі- 8 обійдеться в $ 4000. Так як дістатися до острова Ольхон найкраще? Необхідно дістатися до Іркутська на поїзді або на літаку. Від туди влітку до острова можна добратися на поромі, а взимку на машині по льоду.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :