Як дістатися до м. Орел автостопом?

як дістатися до м. орел автостопом?

Вам знадобиться
 • Теплий одяг
 • Карта
 • Гроші
Інструкція
 • . 1

  Автостоп це безкоштовне пересування на попутному транспорті, за умови, що водії згодні вас підвести. Але при цьому автостопщик повинен розповісти трохи про себе і поділитися парочкою позитивних історій. Але не потрібно переборщувати, не треба бути нав’язливим, грубим і нечемним. Бажано, перед тим як вийти на трасу прокласти маршрут по карті або дорожньому атласу і виписати, як доїхати до Орла. У виписці напишіть назви трас, населених пунктів, де можна зупинитися, недорогих мотелів і кафе. Треба взяти з собою деякі речі, намет, зміну одягу, трохи їжі, ліхтар, аптечку, і покладіть все це в невеликий рюкзак.

 • . 2

  Якщо планується рух групою, то потрібно заздалегідь обговорити точки збору на трасі. Необхідно правильно вибрати місце стопа на трасі, на рівному місці, без крутих спусків і підйомів. Одягти яскравий одяг, призначену для автостопу, зі світловідбиваючими смугами. Як дістатися до Орла — якщо людина хоче виїхати, наприклад, в місто орел авостом з Москви, йому треба вийти на сімферопольське шосе, і на ньому намагатися зупинити машину. Необхідно набратися терпіння, так як автостоп справа нешвидка. На дорозі можна простояти, кілька годин, перш ніж хто-небудь зупиниться. Коли машина зупиниться, потрібно суперечливість водія чи можна з вами проїхати в бік дорожньої розв’язки і далі на шосе, що веде в Тулу, це шосе М 2.

 • . 3

  Можна до Тули їхати по іншій трасі М 4. Тільки треба зробити пересадку в пунктах Лужники, Малєєва і їхати в сторону, міста Веньов. Від нього потрібно їхати по дорозі, що веде до Тули. Якщо водій, каже, що він підвезе тільки за гроші, потрібно ввічливо подякувати його і відмовитися. Коли ви доїсте до шосе, що веде в Тулу, потрібно просити водія зупиниться, подякувати його і, вийшовши, зловити наступну машину, що їде в бік міста Орел. Як дістатися до м. Орел іншими способами? Можна спробувати доїхати своєрідним автостопом до міста Орел в кабіні тепловозів.

 • . 4

  В Орел з курського вокзалу Москви ходить дуже багато поїздів. Можна дістатися електропоїздами Москва Тула, Тула Орел. Якщо є знайомі в місті Орел, то краще з ними зв’язатися і повідомити про свій намір приїхати. Як подзвонити в Орел — якщо потрібно зателефонувати е з міського номера, то потрібно набрати 8 вихід на міжмісто, далі код міста 4862 і номер абонента. Якщо дзвінок йде з мобільного телефону, потрібно набрати + 74862 і далі номер абонента.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :