Як дістатися до Омська з Москви?

як дістатися до омська з москви?

Вам знадобиться
 • Квиток на літак
 • Квиток на поїзд
 • Автомобіль
 • Гроші
Інструкція
 • . 1

  Для багатьох громадян поїздка з Москви в Омськ представляється як щось схоже з кругосвітнім подорожжю, повним небезпек і пригод. Насправді ж нині це далеко не так.

 • . 2

  Існує три варіанти досягнення цього сибірського міста. Найшвидший і простий це, звичайно ж, авіатранспорт. Скориставшись послугами однієї з авіакомпаній, в Омську можна опинитися вже через три години. Не важко буде і вибір рейсу, адже регулярно в цьому напрямку авіакомпаніями Сибір, Трансаеро, ЮрАеро і Аерофлот здійснюється вісім вильотів. Вартість же авіа вирішення такого питання як дістатися до Омська є його основним мінусом. Квиток до Омська обійдеться пасажирові в Москві не менш ніж в шість з половиною тисяч рублів. Куди більш демократичним буде в цьому плані залізничний транспорт, так як середня ціна на плацкарт до Омська всього три тисячі рублів. Але й час у дорозі збільшиться до півтора-двох діб. Плюсом такої подорожі є незрівняне ні з чим насолода, одержувана від приголомшливих красот природи, миготіли за вікном.

 • . 3

  Для автовласників існує можливість більш детально ознайомитися як з природою, так і з пам’ятками міст, розташованих по маршруту. Зважилися на такий вояж поодинці, практично не зможуть заощадити на дорозі. Сума, витрачена на бензин, буде порівнянна з вартістю квитка на літак. Відрядження ж декількох співробітників, тоді як подзвонити в Омськ для вирішення робітничого питання недостатньо, буде менш витратною, якщо скористатися автотранспортом. При збільшенні кількості пасажирів, вартість поїздки стає менше навіть ніж при використанні залізничного транспорту. Це особливо зручно організаціям, що мають корпоративний мікроавтобус.

 • . 4

  Компанія товаришів також не залишиться байдужою від відвідування цілого ряду великих міст країни. Рух з Москви слід почати по трасі Е- 22 в бік міста Володимира, де з’являється можливість ознайомитися з багатьма пам’ятками. Омичи, як називають жителів Омська, можуть похвалитися знаменитим Омським острогом, а жителі Володимира — Володимирським централів, побудованим ще в 1783 році за указом Катерини II. Не варто залишати без уваги і Золоті ворота, споруджені в XII столітті, які були входом в найбагатшу частину міста, і музей декоративно-прикладного мистецтва, в якому представлені вражають своєю тонкістю і витонченістю твори майстрів по склу з міста Гусь-Хрустальний, і велика кількість старовинних храмів.

 • . 5

  По великій кількості пам’яток на маршруті з Володимиром може посперечатися ще хіба що Нижній Новгород, зате як знайти людину в Омську можна буде дізнатися вже в Челябінську. Там також можна придбати путівники по наступних Курганської, Тюменської і Омської областям. Але ще й не заїжджаючи на територію Сибіру, мандрівникам представиться можливість познайомитися з Чебоксарами, Казанню, Набережних Челнах і Уфою, яким теж є, що показати допитливому гостеві.

 • . 6

  Якщо є бажання, після Кургану можна продовжити шлях по території Казахстану, але краще вибрати трасу Е- 30, яка приведе в місто Ішим Тюменської області, від якого досить проїхати 500 кілометрів щоб досягти пункту призначення.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :