Як дістатися до Орла з Санкт-Петербурга?

як дістатися до орла з санкт-петербурга?

Вам знадобиться
 • Автомобіль
 • Розклад на поїзд
Інструкція
 • . 1

  Між містом Санкт — Петербург і містом Орел тисяча сімдесят шість кілометрів. Приблизний час у дорозі близько вісімнадцятої години. Дістатися з одного пункту в інший можна двома способами. Перший — доїхати поїздом, другий — відправитися в шлях на автомобілі. Який з них вибрати кожна людина вирішує сам. Все залежить від того, як швидко необхідно подолати шлях, яка мета поїздки, а так само від того які матеріальні витрати готові нести мандрівники. Дорога проходить через міста Великий Новгород, Валдай, Вишній Волочек, Торжок, Твер.

 • . 2

  Якщо виникла необхідність дізнатися, як дістатися до Орла на поїзді, це можна зробити, не виходячи з дому. Дізнатися всю інформацію і навіть замовити квитки, забронювати готель можна по телефону, через туристичну фірму або по Інтернету. З Санкт — Петербурга поїзд іде спочатку до Москви. Відстань сімсот сім кілометрів, час в дорозі приблизно 9:00. Але можна дістатися набагато швидше, якщо їхати швидкісним поїздом, який покриває це відстань за три години сорок п’ять хвилин. Від Москви до Орла триста шістьдесят два кілометри, час в дорозі складе приблизно чотири з половиною години.

 • . 3

  У сучасних умовах розвитку високих технологій вже ні у кого не виникне питання, як подзвонити в Орел. Для цього потрібно знати код міста і тоді легко можна зв’язатися з абонентом міського та стільникового телефону. Поїзд не єдиний транспорт, на якому пересуваються люди. Багато хто віддає перевагу їздити на автомобілі на далекі відстані. Перш ніж робити далеку подорож необхідно подбає про те, щоб автомобіль був справний, крім цього не завадить скласти маршрут, в якому вказати населені пункти на шляху проходження і зразкові місця зупинок для відпочинку. У будь-якому місті є невеликі готелі або придорожні готелі, кафе і ресторани.

 • . 4

  Заглянувши в географічну карту кожному стане зрозуміло, як дістатися до м. Орел. Це старовинне місто, засноване ще в тисячу п’ятсот шістдесят шостого року. Як і багато міст веде свій початок з побудови фортеці для охорони кордонів. Стоїть він на березі річки Орлик — притоки Оки. При подорожі на автомобілі час, проведений в дорозі, збільшується і може становити добу або двоє. Від міста Санкт — Петербург до Москви веде автомобільна траса М 10, а від Москви до Орла потрібно їхати по трасі М 2. Вона йде через міста Подольськ, Серпухов, Тула. Хіба можна проїхати повз таких цікавих і знаменитих міст, не оглянувши пам’ятки?

 • . 5

  Крім цього не потрібно забувати про те, що питання як доїхати до Орла з Москви зараз вже не стоїть так гостро. Бо крім поїзда і автомобіля є ще автобусне сполучення між цими містами. Їхати автобусом вигідно і зручно, особливо для тих, у кого немає автомобіля або немає бажання їхати поїздом. Є щоденні рейси з автовокзалів міста, квитки можна придбати в день відправлення. Крім цього є транзитні рейси, що теж дуже зручно. Таким чином якщо підвести підсумки та проаналізувати як дістатися до Орла з Санкт — Петербурга швидко, зручно і без зайвих витрат, то краще це зробити спочатку на поїзді, потім на автобусі. Тобто до Москви їхати на швидкісному поїзді «Сапсан», а від неї рейсовим автобусом.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :