Як дістатися до острова Чанг?

як дістатися до острова чанг ?

Вам знадобиться
 • Засоби
 • Бажання
Інструкція
 • . 1

  Один Таїландський острів, що знаходиться в Тихому океані — острів Ко Чанг. Варіантів туди дістатися декілька. Долетівши з Москви до Бангкока варіанти два: або добиратися до пірсу, з якого йде паром на острів, на автобусі зі станцій Морчіт і Еккамай, або на літаку до міста Трат, звідки до пірсу 17 км. З пірса відходить невеликий пором, на якому і можна дістатися до острова. Ось варіант, як дістатися до острова Чанг.

 • . 2

  Ще один острів, але він вже належить Росії — острів Російський. Між ним і материком існує дорожнє повідомлення-міст, тому доїхати туди без праці можна на машині. Також з Владивостока на острів ходить автобус за маршрутом 15 або 15 К. Якщо машини немає, то можна взяти таксі, або скористатися морським повідомленням на острів. Також якщо є бажання відвідати цікаві місця можна замовити екскурсію. Варіантів, як проїхати на острів Російський достатньо, тому можна сміливо вирушати.

 • . 3

  Чарівна Греція приваблює своїми островами і один з таких є білий острів Санторіні. Правда потрапити туди можна тільки минаючи другий острів — Крит. Звідти з порту міста Іракліон відходить швидкісний катер Flying Cat. Квиток на такий катер коштує близько 50 євро. Є й дешевший варіант — повільний пором, квиток коштує близько 15 євро, і ходить він на відміну від «Летючій кішки» не щодня, а всього два рази на тиждень. Тому кожному вирішувати, як дістатися до острова Санторіні.

 • . 4

  Азорські острови знаходяться в Атлантиці і належать Португалії. Острови не відвідуються натовпами туристів, але все ж деякі відвідують цей земний куточок. Найбільший аеропорт на материку в Лісабоні, звідти можна дістатися до міжнародних аеропортів, що знаходяться безпосередньо на островах: Санта-Марія, Сан-Мігел і Терсейра. Рейси здійснюють місцеві авіалінії, а політ займає 2 години. Якщо цікаво, то можна скористатися одним будь-яким способом, як дістатися до Азорських островів і відвідати їх.

 • . 5

  На відміну від перерахованих вище, цей острів знаходиться не в морі або океані, а на річці. Дістатися до цього дивно красивого міста можна від Казані. Найбільш захоплюючий спосіб дістатися до Свіяжска по Волзі з причалу в Казані. Кращий час для поїздки — літо. При бажанні можна дістатися на машині, але річковий маршрут обіцяє подарувати більше позитивних емоцій. На машині слід їхати по трасі М 7 в бік Москви, але це буде менш мальовничий варіант, як дістатися до острова Свияжск.

 • . 6

  Швидше за все, інформація про способи проїзду до різних островів світу буде корисною і надихне когось на настільки незвичайна подорож. За більш детальною інформацією слід звертатися в інтернет, і мабуть, не варто зав’язуватися з екскурсійними турами, а краще спілкуватися з місцевими жителями самим, так набагато краще можна дізнатися і відчути місця, які відвідуєш.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :