Як дістатися до острова Ельба?

як дістатися до острова ельба ?

Вам знадобиться
 • Як дістатися до острова Ельба
 • Як дістатися до острова Ольхон
 • Як дістатися до Лосиного острова
 • Як дістатися до острова Самет
 • Як дістатися до Канарських островів
Інструкція
 • . 1

  Літо — саме час для відпочинку і подорожей. На нашій планеті є безліч дивовижних місць, гідних того, щоб побувати там. Для тих, у кого фінансове становище або інші причини не дозволяють виїжджати за межі Росії, потрібно зрозуміти що в світі є безліч місць, де варто побувати. За межами її таїться новий і незрозумілий світ, не побачити який — просто злочин.

 • . 2

  Існує два способи, як дістатися до острова Ельба. Перший — на поромі. Найпростіше відправитися їх порту Piombino Marittima. У місті діють 4 судноплавні окмпаніі, чиїми послугами можна скористатися. Альтернативно — на катері за півгодини, але дорожче. До острова можна потрапити за 2 години. Другий спосіб — на літаку. Є багато рейсів з різних європейських міст (Мілан, Рим Цюріх і т. д.). Прямих рейсів з Росії поки що немає.

 • . 3

  Велика частина тих, хто побував або хоче побувати на Байкалі, цікавляться — як дістатися до острова Ольхон. Це найбільший острів на озері. Поки воду не скував лід — можна переправитися поромом. У зимовий час переправа здійснюється на автомобілях по льоду. З автомобілів переважні УАЗи. Для заможних людей існує вертолітний екскурсія, але її вартість — близько чотирьох тисяч доларів.

 • . 4

  Багато жителів Москви, бажаючи вибратися подалі від цивілізації, але недалеко від столиці, часто цікавляться — як дістатися до Лосиного острова. Це зовсім не острів, а національний парк. Це можна зробити на електричці — до станції Яуза. Від Метро Сокільники ходить маршрутний автобус № 75 або від метро Щелковская на 257-м до Камчатської вулиці. Або на автомобілі по Щелковсому шосе до метро Щелковская або по проспекту Миру їхати до Мосмарт.

 • . 5

  Як дістатися до острова Самет — цікавить багатьох російських і не тільки туристів, що відправилися на відпочинок в Тайланд і любителів спокійного відпочинку. З Росії прямо на острів потрапити не можна. Потрібно дістатися до міст Паттайя або Бангкока. Звідти на літаку до острова. Також можна дістатися водним шляхом. Від пристані Ban Phe Jetty періодично відправляються пороми. За дотсуп на острів доведеться заплатити 200 бат з людини.

 • . 6

  Як дістатися до Канарських островів — цікавить туристів, у яких є достатньо грошей на дорогий, але гідний відпочинок. Прямий авіарейс з Москви є тільки на острів Тенеріфе. Щоб дістатися до інших островів, потрібно робити пересадку. Цим займаються компанії Вім-Авіа і Трансаеро, але тільки по вівторках і п’ятницях. В інші дні необхідно летіти до Мадрида, а там пересідати на інші рейси.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :