Як дістатися до острова Іскья?

як дістатися до острова іскья ?

Вам знадобиться
 • Закордонний паспорт
 • Шенгенська віза
 • Гроші
Інструкція
 • . 1

  Искья — смарагдовий острів у Неаполітанському затоці приваблює натовпи туристів з усіх кінців Землі. Для тих, хто хоче поєднати пляжний відпочинок і лікування з різноманітною екскурсійною програмою і шопінгом, пряма дорога на Искью. А ось довгою або короткою, дорогою або дешевою виявиться ця дорога, залежить від вибору маршруту. Як дістатися до острова Іскья? Найшвидший спосіб потрапити на острів — долетіти літаком до Неаполя. З аеропорту, скориставшись будь-яким видом наземного транспорту і витративши на дорогу 25 — 30 хвилин, потрібно перебратися в морський порт Моло Беверелло. А вже звідти швидкохідний катер всього за 50 хвилин домчить до порту о. Іскья (ціна питання близько 20 євро) або ж можна скористатися комфортабельним поромом всього за 8 євро, але дорога займе 1 годину 15 хв.

 • . 2

  Так само, як дістатися до острова Кос можна прилетівши до Афін і вже звідти по морю переправитися на сам острів, так і маршрут на Искью може проходити через столицю Італії — Рим. Регулярним рейсом Аерофлоту або Аліталія літак з Москви в середньому за 4 години доставить туристів в аеропорт Ф’юмічіно, звідки на швидкісному експресі всього за 25 хвилин і 11 євро можна перебратися на залізничний вокзал Риму. Далі — поїзд на Неаполь. На щастя, Искья знаходиться набагато ближче від Москви, ніж Поттайя. Як дістатися до островів Неаполітанської затоки дешевше або швидше має вирішити сам турист. На користь ціни або часу буде зроблений вибір? Поїздка на швидкісному поїзді займе 1 годину 20 хв. і обійдеться в 40 євро, а на звичайному поїзді заплативши 10 — 11 євро в дорозі доведеться провести в 2 рази довше. Потім з центрального вокзалу Неаполя 5 — 10 хвилин на таксі або автобусі до морпорту і далі по відомому маршруту до острова Іскья.

 • . 3

  На жаль, потрапити на Искью так швидко і легко, як дістатися до острова Крит не представляється можливим через відсутність там аеропорту. Але в Казамічолле є маленька майданчик, на яку може сісти вертоліт. Тому, якщо дозволяють фінанси, можна взяти в оренду вертоліт в будь-якому місті Італії і прилетіти на острів. Для заможних туристів є можливість скористатися трансфером Рим — Іскья, який включає переїзд з Римського аеропорту на лімузині і переправу його на поромі, але коштує це 770 євро. Також, як дістатися до острова Валаам в навігаційний період можна на «Метеорі» з міст Сортавала або Піткяранту, так і до острова Іскья весь навігаційний період Кусіро швидкісний катер, з містечок Поццуолі, Прочіда або з острова Капрі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :