Як дістатися до острова Крит?

як дістатися до острова крит ?

Вам знадобиться
 • Авіа переліт
 • Автобусний тур
 • Автомобіль
 • Поїздка на метеорі
Інструкція
 • . 1

  Вражаючий острів Крит. Багатьох цікавить, як дістатися до острова Крит своїми силами. Люди можуть скористатися регулярними авіарейсами, які можуть вас доставити з Росії або іншої країни прямо до місця призначення. При цьому на подорожі у людини піде все лише три з половиною години, якщо він сяде в літак в Москві, а зійде з нього в Іракліоні. Також потрапити на Крит можна використовуючи пороми, острів володіє великою кількістю портів, а тому водний шлях на нього також відкритий.

 • . 2

  Острів Валаам — це чудове місце, яке бажають відвідати багато. Сьогодні відповіддю на питання, як дістатися до острова Валаам, може стати паломницька служба при монастирі, що готує спеціальні поїздки на цей острів прямо з Санкт-Петербурга. Шлях в цьому випадку почнеться для вас на автобусі, з якого необхідно зійти в Приозерськ, а далі на метеорі. Звичайно, можна дістатися до Приозерска самостійно і самому сісти на метеор.

 • . 3

  Для того щоб відвідати Искья є кілька способів. Багато хто знає, як дістатися до острова Іскья, для цього необхідно використовувати самий простий і зручний спосіб — це поїзд, на який можна сісти в Римі, а зійти з нього в Неаполі. При цьому на поїздку піде приблизно кілька годин. Другим не менш зручним способом є автомобіль. Пороми завжди готові прийняти на борт вас і ваше авто, проте це обійде в рази дорожче поїздки на поїзді.

 • . 4

  Для того щоб відвідати Кос літаком, необхідно дочекатися сезону. Тоді відповідь на питання, як дістатися до острова Кос, відпадає сам собою, адже з травня по жовтень з Петербурга і Москви відправляються чартерні рейси. До правило на такий політ йде не більше трьох з половиною годин. В інший же час можна без праці відправлятися на Кос через Афіни. Дорога з грецької столиці займе близько години.

 • . 5

  Як відомо зовсім не далеко від Паттайя знаходиться ряд різних острів, проте не багато хто знає як до них дістатися. З Паттайя як дістатися до островів може відповісти вам будь-який власник не великого катера. Пропозиції відправитися на острови катерам можна зустріти дуже часто, але, варто зауважити, що в рази дешевше і на багато зручніше буде використовувати для переміщення парою. Так ви зможете заощадити практично в чотири рази більше.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :