Як дістатися до острова Менорка?

як дістатися до острова менорка ?

Вам знадобиться
 • Балеарські острови
 • Авіа перельоти в Мінорки
 • Враження й екзотика
Інструкція
 • . 1

  Ці спокусливі Балеарські острови! Сюди споконвіку прагнули і араби-завойовники, і хрестоносці. У XVIIIвеке неабиякі пристрасті розпалювалися за володіння островами між французами і англійцями. Англійський адмірал навіть був страчений за те, що не відстояв, як це завгодно було королеві, один з островів — Менорка. Іншими словами, проблеми як дістатися до острова в Середземному морі не існувало ніколи, навіть у ті часи, коли брати Монгольф’є ще не піднялася над землею на своєму повітряній кулі. Власне кажучи, Балеарські острови — це ціла розсип островів, головним з яких є знаменита Мальорка, але їй вторить на північному заході, буквально в 45 кілометрах, острів трохи менше — Мінорка (у перекладі з іспанської та буде — «менший»).

 • . 2

  Мінорка — європейський курорт і одночасно природна скарбниця, особливо оберігається ЮНЕСКО. Як доїхати до острова безпосередньо, прямо з Москви, можна і не мріяти. Регулярних авіарейсів немає, ну а чартер, само собою, якщо пощастить. Зате з будь-якого скільки-небудь помітного міста Іспанії, де є аеропорт, можна долетіти до столиці Мінорки — Маон. З Барселони переліт займає 40 хвилин, з Мадрида — година 40. Дуже зручний авіарейс є з Валенсії — трохи більше години і мандрівник встигає до обіду ще й побувати на пляжі. У будь-якому випадку завжди можна долетіти до столиці Мальорки — Пальми, а звідти вже місцевими авіалініями до столиці Мінорки добратися буде простіше простого.

 • . 3

  Так швидко і просто, що здається літачок не встиг злетіти, а вже сідає. З Пальма можна вибрати не тільки аеропорт нинішньої столиці острова, але і минулої — знаходиться на протилежній, західній, стороні острова міста Сьюдадела. З Мінорки пов’язані і практично всі великі міста Європи — з Парижа, Лондона, Рима, Берліна, Відня сюди літають прямі літаки, адже острів — улюблене місце відпочинку європейців. Особливо, звичайно, англійців. Ті старі пристрасті 300-річної давності не забуті, джин і низенькі, в англійському стилі, будиночки тут всюди.

 • . 4

  Дуже вражає приліт на острів з боку Іспанії та Франції. Справа в тому, що столиця острова — Маон і аеропорт знаходяться на сході, тому літаки йдуть на посадку, пролітаючи над усім островом. У ясну погоду вже з ілюмінатора літака можна зробити маленький огляд всього острівця. Мінорка — великий курорт, але ви не побачите тут високих фешенебельних готелів — статус природного заповідника не дозволяє будувати на острові вдома більше 3 поверхів. Літак, звичайно, літак, і куди ми зараз без цих машин. Але якщо душа вимагає екзотики, то можна потрапити на острів і морем.

 • . 5

  З Пальма сюди щодня двічі відправляється невеликий круїзний теплохід, як в Маон, так і в Сьюдадела. З Валенсії і Барселони ці теплоходи вже набагато більше. Давня пристрасть французів до Менорка вилилася зараз у двох маршрутах на теплоходах з Марселя і Аяччо. Прагніть сюди, і проблеми дістатися до Мінорки не виникне. Зрештою, що втрачає турист, який не встиг на рейс з Мадрида або Барселони — прогулятися по чудовим нічних вулицях цих знаменитих міст, посидіти в кафе за келихом Вальдепеньяс в знаменитій закусочної з гучною назвою «Музей шинки». В Іспанії можна нічого втратити, тут тільки знаходять!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :