Як дістатися до острова Ольхон?

як дістатися до острова ольхон ?

Вам знадобиться
 • Карта
Інструкція
 • . 1

  Острови манять мандрівників вже багато століть. Є щось романтичне в цих клаптиках суші, оточених з усіх боків водою. Риболовля, катання на човнах, підводне плавання, огляд визначних пам’яток — туристу на острові завжди знайдеться заняття до смаку. Кожен чув про озеро Байкал, але побувати там довелося далеко не всім. А адже краса тутешньої природи просто вражає. Можливо, просто не знають всі знають, як дістатися до острова Ольхон — найбільшого з байкальских островів. А адже тут прекрасна рибалка, пляжі, мальовничі ліси. Влітку на острів ходить паром, а взимку прямо по льоду замерзлого Байкалу прокладають дорогу, уздовж якої навіть розставляють дорожні знаки.

 • . 2

  Для тих, хто не може або не хоче надовго вирватися з Москви, можна порадити побувати на лосинах острові — найбільшому в світі лісі в межах міста. Як дістатися до Лосиного острова, пояснити складно — він дуже великий, у багатьох місцях перетинається автомобільними і залізними дорогами. Можна їхати електричкою з Ярославка вокзалу. Можна автобусом від метро «Сокольники». Або машиною по Ярославському або Щелковскому шосе, краще з картою або навігатором.

 • . 3

  Любителям відпочивати в більш теплому кліматі, можливо, буде цікаво дізнатися, як дістатися до острова Самет. Це чудовий маленький острівець біля південного узбережжя Таїланду, на території національного парку, що не дуже часто відвідується туристами, це ідеальне місце для спокійного відпочинку серед незайманої природи. На острів ходить паром з селища Бан-Пхе, недалеко від міста Районг. Можна орендувати моторний човен. До Районга з Бангкока ходять автобуси.

 • . 4

  Порівняно з Самет, на Канарах туристів побільше, і інфраструктура більш розвинена. Як дістатися до Канарських островів, коротко теж важко пояснити. На островах кілька аеропортів, найзручніше летіти туди через Барселону. Пороми, на яких можна було б перевезти ще й машину, на жаль, туди не ходять. Але, звичайно, потрапити на острови можна і морем, хоча це довше і складніше.

 • . 5

  Якщо Канари здаються далеченько, можна знайти острівець і ближче. Наприклад, досить просто описати, як дістатися до острова Ельба, що прославився на весь світ завдяки недовгому перебуванню тут Наполеона. Найближчі від острова аеропорти — Флоренція та Піза. Далі по автодорозі, автобусом або машиною (власної або взятої напрокат) до невеликого містечка Пьомбіно, звідки на острів регулярно ходить паром. По самому острову краще подорожувати машиною, оскільки він досить великий. А подивитися тут є на що.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :