Як дістатися до острова Санторіні?

як дістатися до острова санторіні ?

Вам знадобиться
 • Авіа тур
 • Поїздка на поромі
Інструкція
 • . 1

  Санторіні — чарівне місце, яке не залишити байдужим нікого. Туристи шукають різні можливості в пошуках, як дістатися до острова Санторіні, проте краще всього для цих цілей використовувати не що інше, як чартерні рейси. Все, що потрібно від людини, це сісти на літак в Москві і спокійно вийти з нього вже в Іракліоні, потратаів на свою подорож всього якихось три з половиною години шляху. Природно, дуже захоплюючий спосіб досягти острова — це сісти на пором, тоді можна не тільки досягти мети, але і насолодитися поїздкою.

 • . 2

  Легендарний світ Азовських островів манить і хвилює багатьох туристів. Але далеко не всі з них точно знають і розуміють, як дістатися до Азорських островів самостійно. Адже на сьогоднішній день туризм тут ніхто не розвиває повною мірою, а значить, вихід необхідно шукати самостійно. Кращий спосіб для того, щоб безперешкодно відвідати один з дев’яти островів — це переліт. Досить скористатися послугами місцевих авіаліній і мета буде досягнута.

 • . 3

  Всього в тридцяти кілометрах від відомої столиці Татарстану міста Казані знаходиться не менш відомий острів — це, звичайно ж, Свияжск. Але як дістатися до острова Свияжск знають далеко не всі. Про адже для цього всього лише потрібно перетнути міст через Волгу і проїжджаючи повз повороту на гірськолижний курорт перетнути річку Свіяга по іншому мосту. Далі згідно з вказівником, що поблизу села Ісаково, проробити шлях у кілька кілометрів і користуючись вказівниками згорнути в бік місця призначення.

 • . 4

  Чанг — це популярний острів, що розташовується в 31 кілометрах від Бангкока. Щоб дізнатися, як дістатися до острова Чанг, необхідно скористатися одним із зручних видів транспорту. Це може бути елементарний політ на літаку, при цьому на самому острові аеропорту немає, як відомо, але він є на материку. З аеропорту досить сісти в мікроавтобус до пірсу, а вже від туди відправиться на самому острову.

 • . 5

  Багато туристів замислюються на тим, як проїхати на острів Російський не витрачаючи в порожню час своєї подорожі. Найактуальнішим методом стане можливість скористатися послугами екскурсоводів, адже групи для екскурсій збираються в місті, а вже від туди можна потрапити на необхідний об’єкт. У Владивостоці можна сісти на автобус. Важливо і те, що між островом і містом Владивосток кожен день активно морське сполучення.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :