Як дістатися до острова Валаам?

як дістатися до острова валаам ?

Вам знадобиться
 • Карта
 • Паспорт
 • Жетони для проїзду в петербурзькому метро
 • Гроші для купівлі квитків
 • Віза
 • Квитки на літак або теплохід
Інструкція
 • . 1

  Для початку, можна дізнатися, як дістатися до острова Валаам. З петербурзької станції метро «площа Леніна» дістатися до Фінляндського вокзалу. З Фінляндського доїхати до Приозерска. Розклад електричок можна знайти на сайті вокзалу. Від вокзалу в місті Приозерськ, потрібно на таксі доїхати до причалу Валаамського монастиря. Таксі стоять там же на площі близько самої будівлі вокзалу. Також, в інтернеті можна заздалегідь дізнатися номери телефонів для виклику таксі. З весни по осінь теплохід «Святитель Миколай» відправляється з Приозерска на Валаам по вівторках і п’ятницях в 2 годині дня. Зворотно, теплохід відправляється по понеділках і четвергах в 9 ранку. С 1 грудня «Святитель Микола» вирушає з Приозерска на острів Валаам по вівторках і п’ятницях на годину дня, а назад — по понеділках і четвергах в 10 години ранку.

 • . 2

  Можливий проїзд на комерційних теплоходах. Теплохід «Валаам» відходить від причалу близько 9 — 30 ранку, а «Метеор» — близько 11 ранку. Теплоходи ці курсують тільки в літній період. Для придбання квитка необхідно звернутися до капітана корабля. Тепер, можна швидко пробігти по решті, найбільш відомий островам. Для початку відповімо, як дістатися до острова Іскья. Для початку, доведеться добратися до Рима або Неаполя і звичайно, відправитися в порт. З порту ходять парою й два швидкісні судна. Інформації про точний час відправлення краще заздалегідь уточнити в інтернеті. Якщо подорожній хоче дізнатися, як дістатися до острова Кос, йому необхідно враховувати, що прямий переліт на острів можливий лише з травня по жовтень з Москви і Санкт-Петербурга.

 • . 3

  В інший час доведеться спочатку дістатися до Афін і звідти пересісти на внутрішній рейс. Тепер, сонячний Таїланд. Можливо, мандрівник вже в містечку під назвою Паттайя. Як дістатися до островів, подібного питання виникнути не повинно, так як з причалу регулярно відправляються судна до найвідоміших райських куточків країни посмішок. Найлегше відповісти, як дістатися до острова Крит. Адже з Москви і Петербурга цілком реально знайти рейси до цього місця. У Іракліоні знаходиться сучасний міжнародний аеропорт. Тепер, «островитянин» з впевненістю і надією дивиться у своє паспорт, заздалегідь готуючи необхідні документи для подорожі. Нехай воно буде незабутнім!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :