Як дістатися до озера Гарда?

як дістатися до озера гарда?

Вам знадобиться
 • Гроші на проїзд
 • Розклад авіарейсів
 • Віза до Італії
 • Мотивація
Інструкція
 • . 1

  Оберіть спосіб, яким ви хочете дістатися до озера Гарда. Способів існує декілька: на таксі, на особистому або взятому напрокат автомобілі, поїздом або автобусом. Якщо ви перебуваєте в іншій країні, то найзручніше відразу опинитися в будь-якому великому аеропорту. Наприклад, з міст Верона або Бергамо до озера добиратися дуже зручно. Сюди можна потрапити літаком AirBerlin, який вилітає з Берліна, або Аерофлотом з Москви (аеропорт Мальпенса). Зрозуміло, сюди прилітають авіарейси і з інших країн.

 • . 2

  Опинившись в аеропорту Мальпенса, скористайтеся послугами місцевого таксі. Запитайте, як дістатися до озера Гарда і вас туди відвезуть. Поблизу від аеропорту завжди можна знайти з десяток вільних автомобілів, тому проблем виникнути з транспортом не повинно. Якщо таксі на стоянці немає, зателефонуйте диспетчеру і викличте машину. Буде потрібно вказати адресу, куди ви хочете потрапити. Дорога від аеропорту до берега озера Гарда досить довга, доведеться проїхати близько 150 кілометрів.

 • . 3

  Інший спосіб дістатися до озера гарда з аеропорту Мальпенса, придбати квиток на автобус, який ходить від аеропорту до залізничного вокзалу Мілана. До речі, цим автобусом дуже зручно добиратися, а ходить він регулярно і без затримок кожні півгодини. Зверніть увагу на те, що ваша зупинка не кінцева, тому краще запитати у водія, як доїхати до озера Гарда і попросити оголосити потрібну вам зупинку.

 • . 4

  Якщо ви прибули на залізничний вокзал, можна продовжити шлях через переїзд по залізниці до Desenzano або Sirmione. Це затишні курортні містечка, які розташовані на півдні озера гарда. На сьогоднішній день, ці населені пункти вважаються найрозвиненішими і прогресивними в плані відпочинку та інфраструктури в цьому районі. Однак не можна не помітити, що вони ж є і найбільш дорогими, у порівнянні з містами в інших регіонах.

 • . 5

  До озера гарда можна також добратися і на своїй машині, або ж на машині яку можна взяти напрокат. У цьому випадку, спочатку вам необхідно потрапити на автостраду Мілан-Венеція чи на дорогу Верона-Тренто. А потім просто слідувати по цих дорогах. Вони самі приведуть вас до озера гарда.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :