Як дістатися до озера Комо?

як дістатися до озера комо?

Вам знадобиться
 • Віза до Італії
 • Квитки на літак
 • Розклад транспорту
 • Бажання дістатися до озера Комо
Інструкція
 • . 1

  Кращий спосіб дістатися до озера Комо, потрапити спочатку на поїзд, який відправляється сюди зі станції Кадорна. Це вигідно з кількох причин. По-перше, поїзди тут ходять дуже часто, буквально щопівгодини, в той час як з центрального вокзалу раз на кілька годин. По-друге, оскільки з Кадорна відправляються регіональні потяги, квитки на них істотно дешевше. Приблизно квиток на одну людину в одну сторону обійдеться в три з половиною євро. По-третє, на цій станції менше шуму і суєти і, отже, тут більше приємно знаходиться. Таким чином, в ідеалі вам потрібно дістатися спочатку до Кадорна, а там вже думати, ефективніше і швидше.

 • . 2

  Прибувши на станцію, вирушайте на вокзал і відразу йдіть до кас. Вам потрібен квиток на поїзд, який йде до Комо. У місті візьміть таксі і їдьте на озеро. Запитайте у водія таксі, як дістатися до озера Комо, і він вас туди відвезе. Так ви потрапите до свого місця призначення.

 • . 3

  Якщо ж їхати з досить популярного аеропорту Мальпенса (туди, до речі, прибувають авіарейси Аерофлоту), то можна придбати квитки на електрички і добиратися ними. Множина — це не помилка, справа в тому, що доведеться робити одну пересадку в Сорон. Втім, нічого складного. Підходьте до кас і замовляйте квитки на Комо. Замість одного квитка вам вручать відразу два. Від Мальпенса до Саронто, і від Саронто до Комо. Уточніть розклад, щоб не запізнитися на свою електричку.

 • . 4

  На станції Саронно виходьте і сідайте в іншу електричку, наступну до вашого пункту призначення — Комо. Квитки у вас вже є. До речі, обов’язково закомпостіруйте свій квиток в електричці. Якщо компостер не працює (а таке нерідко трапляється), зверніться за допомогою до провідника.

 • . 5

  Коли ви своїми очима побачите озеро Комо, Італія стане перед вами зовсім в іншому вигляді. Але спочатку вас чекає ще поїздка на електричці. До речі, вам потрібна кінцева станція, тому можна розслабитися в дорозі без того щоб переживати, що можна пропустити свою станцію. До речі, повна назва станції Комо Лаго.

 • . 6

  Ви опинитеся на вокзалі Комо Лаго. Це старий вокзал, який обслуговує північний напрям. Тут ви можете дізнатися, як дістатися до озера, у місцевих жителів. Втім, тут можна взяти таксі, яке відвезе вас на берег озера, або скористатися громадським транспортом, зупинка якого розташована зовсім поряд з вокзалом.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :