Як дістатися до озера Красуня?

як дістатися до озера красуня?

Вам знадобиться
 • Гроші на проїзд
 • Бажання побачити озеро Красуня
 • Зручна одяг та взуття
 • Особистий транспорт
Інструкція
 • . 1

  З Санкт-Петербурга потрапити на озеро Красуня найпростіше. Звичайно, спочатку слід дістатися до цього міста на поїзді або літаку. Озеро Красуня розташоване недалеко від невеликого населеного пункту — селища Ильичево. Дістатися до нього з Санкт-Петербурга можна з автовокзалу автобусом. Прибувши на автовокзал, зверніться до касира і скажіть, що вам потрібно дістатися до селища Ильичево, після чого він розповість про найближчі маршрутках, які йдуть в цьому напрямку. До речі, автобуси в Ильичево ходять нечасто, тому краще заздалегідь з’ясувати актуальний розклад, яке допоможе вам зрозуміти, як дістатися до озера Красуня.

 • . 2

  Інша можливість полягає в тому, щоб дістатися спочатку з Санкт-Петербурга до Зеленогірська, оскільки автобуси в Зеленогорськ ходять набагато частіше, ніж в Ильичево. Відправляються автобуси з Фінляндського вокзалу або від метро Стара Село. Поїздка займе приблизно одну годину. Прибувши в населений пункт Зеленогорськ, слід скористатися місцевою службою таксі, щоб дістатися до самого Ильичево. Відстань тут невелике. Озеро красуня розташовано всього в 12 кілометрах.

 • . 3

  Якщо з якоїсь причини немає можливості їхати на таксі, можна скористатися громадським транспортом. Ходить він не часто, але регулярно, оскільки озеро Красуня, досить популярний напрям. До речі, на зупинці має сенс переписати або сфотографувати розклад автобусів, наступних за маршрутом Зеленогорськ-Ильичево. Це допоможе краще планувати поїздку, не втрачати даремно час на очікування автобусів або, навіть, що не застрягти на півдорозі. Після того як ви дістанетеся до зупинки Ильичево, вам потрібно буде пройти пішки до озера. Відстань невелика. При середньому темпі ходьби, прогулянка може зайняти максимум п’ятнадцять хвилин. Дорогу, ви можете уточнити у місцевих жителів.

 • . 4

  Особистим транспортом на озеро Красуня їхати краще, оскільки громадський транспорт тут ходить не часто і з затримками. До того ж, автобуси та маршрутні таксі бувають забиті людьми. Їхати слід по Приморському проспекту до Зеленогірська, потім у Серово за мостом повернути праворуч і йти далі — до населеного пункту Кам’янка. Інший варіант — їхати до повороту на Кирилівське, а далі — по прямій до кінцевого пункту.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :