Як дістатися до Пейзажної алеї?

як дістатися до пейзажної алеї?

Вам знадобиться
 • Гроші на проїзд
 • Вільний час
 • Мотивація
Інструкція
 • . 1

  Щоб дістатися до пейзажної алеї в Києві, за умовчанням вже повинні знаходитися в цьому місті. Далі, в залежності від того в якій частині міста ви знаходитесь, рухайтеся по одному з маршрутів представлених нижче. Звичайно, простіше доїхати до пейзажної алеї на таксі. Зателефонуйте в службу таксі та повідомте оператору, що вам необхідно доїхати до пейзажної алеї. Це найбільш швидкий і комфортний шлях. За винятком години пік, коли на вулицях міста утворюються пробки. Якщо ви не знаєте номер місцевого таксопарку, підглянете його на одній з проїжджаючих повз таксі.

 • . 2

  Інший спосіб як дістатися до пейзажної алеї — скористатися метрополітеном. Відправляйтеся до найближчої станції метро і вивчіть схему. Вам потрібно дістатися до станції Золоті ворота. Далі потрібно буде пройти пішки в бік Національного музею, до місця, де перетинаються Володимирська та Житомирська вулиці. Досвідчені туристи радять пройтися пішки від станції метро Контрактова площа. Спочатку вам буде потрібно доїхати до цієї станції. Потім, дійдіть пішки до Андріївського узвозу. Це, можливо, одна з найбільш колоритних пам’яток міста.

 • . 3

  Ідіть вниз по Андріївському узвозу. По дорозі зайдіть в музей Булгакова, а після — підніміться на оглядові гірки. З однією з майданчиків відкривається чудовий вид на Поділ і Дніпро, а з іншого на старий район міста «Воздвиженка». Правда звідси не видно пейзажна алея в Києві, як дістатися до якої вам ще належить з’ясувати. Дістаньтеся до Андріївської церкви. Недалеко від церкви стоїть пам’ятник Проні Прокопівні та Галахвастову. Нерідко тут фотографуються туристи.

 • . 4

  Далі по дорозі скрутіть вправо. Це непримітний на перший погляд дворик, який можна легко пропустити. Запитайте у перехожих, як пройти до музею історії. Пройшовши через цей дворик, ви потрапите до музею. Біля нього стоїть старе дерево (липа), якому більше 450 років. У музеї має сенс пройтися по перших двох поверхах. Ліворуч від музею історії знаходиться Пейзажна алея. Якщо ви заблукали, ви завжди можете запитати, як дістатися до пейзажної алеї у перехожих.

 • . 5

  До Пейзажній алеї дістатися можна наземним громадським транспортом. Від Майдану Незалежності сюди ходять тролейбуси № № 16, 18. Проїхати потрібно всього дві зупинки і вийти на Великій Житомирській. Від вокзалу зручно добиратися на автобусі № 7. Їхати потрібно до зупинки «Львівська площа».

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :