Як дістатися до Телецкого озера?

як дістатися до телецкого озера?

Вам знадобиться
 • Особистий транспорт
 • Гроші на проїзд
 • Розклад поїздів та автобусів
 • Вільний час
Інструкція
 • . 1

  Оберіть спосіб, яким ви доберетеся до Телецкого озера. Телецкое озеро знаходиться в Турочакского районі, куди добратися можна самими різними способами — особистим транспортом, автобусом або маршруткою, літаком, поїздом і навіть на теплоході.

 • . 2

  Найбільш зручний спосіб дістатися до Турочакского району (який розташовується на північному березі Телецкого озера), приїхати в селище Артибаш. Найкраще добиратися сюди влітку, коли в Артибаш регулярно ходить автобус з таких великих адміністративних центрів як Барнаул або Новосибірськ. У зимову пору року, на жаль, автобуси за цим маршрутом не виїжджають.

 • . 3

  Для людей, які цінують комфорт і власний час, є хороша новина. Цього року відкривається новий рейс Москва-Гірничо-Алтайськ. Таким чином, дорога, яка раніше займала неймовірну кількість часу, скорочується до ста п’ятдесяти кілометрів. Так як дістатися до Телецкого озера тепер набагато простіше, це місце стає доступним для всіх.

 • . 4

  Але зазвичай до Телецкого озера добираються на особистому автотранспорті. До недавнього часу сюди було дуже складно потрапити, оскільки дороги могли пройти тільки «круті» позашляховики. Проте з часом ситуація стала поліпшуватися, і сьогодні на автомобілі до Телецкого озера цілком реально добратися. Причому декількома маршрутами. Поїздка за замовчуванням починається з міста Бійська, куди можна легко доїхати потягом з Новосибірська або Барнаула.

 • . 5

  З Бійська можна дістатися до Телецкого озера наступними шляхами. Виїжджайте з міста в сторону Гірничо-Алтайська. Проїдьте такі населені пункти як Кизил-Озек, Чоя, Верх-Бійськ, Кебезень. А також селище Артибаш, який і є вашою метою. Інший маршрут, що пояснює як проїхати до Телецькому озера: виїжджайте з міста і прямуйте у бік населеного пункту Усть-Кут. Проїдьте Озеро-Куреево, Турочак, Верх-Бійськ, Кебезень. І, нарешті, дістаньтеся до населеного пункту Артибаш.

 • . 6

  І останній маршрут, яким можна дістатися до Телецкого озера на своєму автомобілі: виїжджайте з міста Бійськ в сторону Майма. Проїдьте наступні населені пункти — Усть-Сема, Семінський, Онгудай, Чібіт, Усть-Улаган, Кату-Ярик, Як-Паш, мис Кирсай. Мис Кирсай в даному випадку ваша кінцева мета. Він розташовується на південному березі Телецкого озера.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :