Як дістатися до Варшави?

як дістатися до варшави?

Вам знадобиться
 • Автомобіль
 • Карта або навігатор
 • Гарний настрій
 • Квиток на літак або поїзд
Інструкція
 • . 1

  До Варшави можна дістатися на будь-якому виді наземного транспорту. Найбільш зручний варіант в плані розкладу — це особистий автомобіль. Найголовніше в цій подорожі — не збитися з шляху. Тому необхідно ретельно вивчити карту автомобільних доріг і вибрати оптимальний під’їзний шлях до Варшаві. Якщо їдемо з півночі, то це траса Е 77 з Гданська; з півдня по трасі Е 67 з Білостока або Е 77 з Кракова.

 • . 2

  Із заходу під’їжджаємо по трасі Е 30 з Познані, а зі сходу по трасі Е 67 з Білостока або по трасі Е 30 з Тересполя. Діставшись до місця, не варто забувати про правила дорожнього руху, не слід сідати за кермо після випитого алкогольного напою. Швидкісний межа в місті вдень 50 км / год, вночі — 60 км / ч. Залишати свій автомобіль краще на платній парковці. У будні дні годину стоянки обійдеться в 3, 00 польських златих, другий і третій годину на 0, 60 PLN дорожче.

 • . 3

  Як дістатися до Варшави на літаку? Варіант на літаку найпростіший. Потрібно купити квиток, приїхати в аеропорт вчасно, сісти в літак і більше ні про що не думати. Близько 70% всіх рейсів прибувають у Варшавський міжнародний аеропорт ім. Фредеріка Шопена. Його місце розташування є дуже зручним — на південний захід від Варшави всього в 10 км. З аеропорту до міста є можливість доїхати на міських автобусах (маршрути 175, 148, 188; вночі № 32).

 • . 4

  Стоянка таксі розташована поруч з виходом з терміналу. Не довіряйте своє життя приватним таксистам, а скористайтеся краще перевіреними фірмами «Ele Sky Taxi», «Sawa Taxi», «Super Taxi». Відкрилася лінія швидкісної міської залізниці (SKM), яка доставить вас в центр міста. Не так давно відкрився новий аеропорт приблизно в 35 км. від міста.

 • . 5

  Як доїхати до Варшави на поїзді? Так склалося, що всі основні дороги в Європу йдуть через Варшаву. Тому через Варшаву проходять величезну кількість міжнародних поїздів. Необхідно вибрати для себе відповідний за часом і вартості. У Варшаві знаходяться три великих ж / д вокзалу, які беруть міжнародні потяги і обслуговують поїзди далекого прямування.

 • . 6

  Самий великий з / д вокзал, розташований в центральній частині міста за адресою Ал. Jerozolimskie, 54, називається Варшава Центральна (Warszawa Centralna). Інший вокзал знаходиться по вул. Lubelska, 1, Варшава Східна, це правобережна зона. А третій — недалеко від міжнародного автовокзалу, Західна Варшава, по вул. Jerozolimskie, 144. Подорож на автобусі завершиться на міжнародному автовокзалі Заходня, який у свою чергу також приймає і внутрішні рейси. Він знаходиться недалеко від західного ж / д вокзалу, за адресою вул. Jerozolimskie, 144.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :