Як дістатися до Володимира?

як дістатися до володимира?

Вам знадобиться
 • Карта автомобільних доріг Росії
 • Автомобіль
 • Гроші
Інструкція
 • . 1

  Володимир — це старовинний російський місто, багатий своєю історією і архітектурою. Причини поїхати у Володимир у кожного можуть бути самі різні: у справах, в гості, в якості туриста і т. д. Тим, хто вже бував тут, напевно не складе труднощів дістатися сюди ще раз, а ось у тих, хто їде у Володимир в перший раз, можуть виникнути деякі проблеми.

 • . 2

  Все залежить від того, звідки саме ви їсте, тобто з якого населеного пункту і суб’єкта країни. Головна перевага міста полягає в тому, що Володимирська область розташовується в безпосередній близькості до Московської області. Досить просто поглянути на карту і побачити те незліченну кількість доріг, що ведуть у бік столиці з усіх куточків нашої неосяжної батьківщини.

 • . 3

  Тому, навіть якщо ви не знаєте точно, як дістатися до Володимира, спочатку можете тримати курс на Москву, звідки б ви не їхали. До самого Володимира можна добратися як на своєму автомобілі, так і громадським транспортом. Якщо їхати на своїй машині, то можна відразу поїхати у Володимир, минаючи Москву. В іншому випадку, потрібно спочатку добратися будь-яким способом до столиці нашої батьківщини і тільки потім взяти курс до кінцевої точки.

 • . 4

  З Москви щодня ввечері зі станції Курська відправляється електричка. Час в дорозі займе приблизно 2, 5 години. Також у Володимир можна дістатися з Нижнього Новгорода фірмовим поїздом «Сапасан» Москва-Нижній Новгород. Час в дорозі — приблизно 3 години. З Санкт-Петербургу курсує фірмовий поїзд «Волга» Санкт-Петербург — Нижній Новгород, час у дорозі займе приблизно 12 годин.

 • . 5

  Якщо їхати на автобусі, то потрібно дізнаватися ще у себе в місті, можливо звідти між вашими містами курсує рейсовий автобус. Також, якщо ви не знаєте, як проїхати у Володимир, про те з яких міст туди їдуть автобуси, можна дізнатися на офіційних сайтах міста. Центральний автовокзал міста щодня обслуговує близько 1200 автобусів, що прибувають з різних куточків нашої країни.

 • . 6

  Ті ж, хто вибрав в якості транспортного засобу свій особистий автомобіль, можуть спочатку дістатися до Москви, якщо погано знають місцевість і слідувати наступним інструкціям. Зі столиці виїжджають по шосе Ентузіастів. Відстань між містами 185 км. У місто заїжджаємо по проспекту Леніна. З Н. Новгорода потрібно проїхати близько 240 км. Якщо згорнути біля стели «Володимир» на федеральній трасі, можна потрапити відразу в місто.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :