Як дівчині накачати м’язи спини і виправити поставу?

як дівчині накачати м'язи спини і виправити поставу?

Вам знадобиться
 • Турнік
 • Масажер
 • Тренажер
Інструкція
 • . 1

  Сутулість може з’явитися з багатьох причин. До її появи може привести слабкість м’язів-розгиначів спини в грудному відділі, зміщення хребців, надмірне навантаження, стресові навантаження, психологічні проблеми. Слабкість м’язів може розвинутися через брак вітамінів, мікроелементів, тривалих статичних навантажень в одній незручній позі (наприклад, за занадто низьким комп’ютерному столом), неправильного харчування. Якщо ці причини усунені, то залишається знайти спосіб як дівчині накачати м’язи спини

 • . 2

  Дівчата часто відмовляються від силових тренувань через небажання стати занадто «накачаними» — такими, як на фотографіях з конкурсів з бодібілдингу. Можна з упевненістю сказати — щоб наростити такі обсяги м’язової маси, потрібно довго тренуватися, причому за методиками, спеціально розробленим саме для набору м’язової маси. При сутулості ж необхідно повернути м’язам тонус, силу. Для цих цілей підходять ті ж вправи і тренажери, просто обсяг тренувань стає значно менше. Відповідь на питання як прибрати сутулість спини досить простий — потрібно тренувати м’язи верхнього плечового пояса, особливо середню частину трапецієподібних м’язів.

 • . 3

  Для цього чудово походить просто унікальна вправа — підтягування на турніку. Воно навантажує м’язи верхньої і середньої частини спини (найширші). Якщо м’язи настільки слабкі, що немає можливості підтягнутися жодного разу, можна використовувати тренажер для тяги блоку зверху. Він імітує підтягування, а навантаження на тренажері можна регулювати. Незважаючи на гадану простоту, потрібно знати як качати спину на турніку. Секрет простий — перекладина тренажера або турніка повинна рухатися максимально близько до тіла, спина повинна бути прямою, а при виконанні тяги або підтягування потрібно намагатися звести лопатки разом і напружити м’язи між лопатками до печіння. Тягу слід робити повільно, в кінці руху зробити паузу на пару секунд, і тільки потім випрямляти руки. На поставу також може вплинути і слабкість м’язів нижньої частини спини — попереково — крижової.

 • . 4

  Дізнатися як накачати низ спини можна в тому ж тренажерному залі. Для цього добре підходить тренажер для виконання «станової тяги». Вправа краще виконувати саме на тренажері, т. к. це більш безпечно. Спину потрібно тримати прямій. Після виконання вправ корисно зробити масаж м’язів, т. к. вони вже розігріті. Масаж прискорює відновлення м’язів після навантажень, допомагає підтримувати тонус.

 • . 5

  Якщо після тренувань постало питання як зробити розслабляючий масаж спини, то для цього необхідно скористатися массажерами. Масажери представляють із себе ролики, що обертаються на осі зразок рахунок. Такий апарат підкладається під спину, і по ньому прокочуються спиною, спираючись на ноги і руки. Опора на ноги і руки також допоможе регулювати ступінь впливу масажу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :