Як дивитися на співрозмовника під час розмови?

як дивитися на співрозмовника під час розмови?

Вам знадобиться
 • Увага
 • Витримка
 • Пронизливий погляд
Інструкція
 • . 1

  Належить важлива розмова? Тоді варто дізнатися як необхідно вести себе, щоб не впасти в бруд обличчям перед товаришем, колегою або начальником. Отже, як дивитися на співрозмовника, щоб він був вражений переконливістю всіх доводів? На обличчі є три зони — так звана інтелектуальна (лоб, очі), дружня (перенісся, область щік) і інтимна (губи, шия). Дивитися потрібно на одну із зон — залежно від того, який ефект передбачається виробити. Якщо потрібно кликати до холодної розважливості співрозмовника, краще дивитися йому не прямо в очі, а в точку між брів — тим самим смотрящий буде витрачати менше психічної енергії, але утворюється ефект пильного погляду, що б’є прямо в ціль, подібно стрілі.

 • . 2

  Як правильно слухати співрозмовника, якщо потрібно продемонструвати йому всю свою уважність і повагу? Головне — давати реактивні знаки. Особливо якщо співрозмовник попався не надто балакучий. Дивитися в «зону дружби» (середину особи), кивати головою, посміхатися або співчутливо ахати і охати — це само собою. Більше того — повторювати його думки в злегка зміненій формі (це створює «ефект співчуття»). Не варто відводити погляд надовго.

 • . 3

  Якщо співрозмовник розповідає щось захоплююче (на його погляд), ні в якому разі не можна перебивати або вставляти щось своє (з розряду «Я теж знав одного людини, у якого також …» і т. д.). Потрібно дати співрозмовнику повністю виговоритися. Навідні запитання вітаються. Всі наведені поради допоможуть у питанні як стати хорошим співрозмовником, а не тільки слухачем, адже найчастіше дані поняття виявляються фактично синонімами.

 • . 4

  Як зацікавити співрозмовника, якщо потрібно створити інтригу? Дуже просто — змістити погляд з однієї лицьової зони на іншу. Зробити це слід максимально природним чином, при цьому не змінюючи стиль розмови. Це підігріє інтерес запитувача, який навіть не зрозуміє, що сталося, але буде дещо спантеличений. Як впливати на співрозмовника ще? Якщо має ділова зустріч, то слід одягнутися відповідним чином.

 • . 5

  Психологічні дослідження довели, що людина в класичному костюмі і при краватці завідомо викликає більше поваги і довіри, ніж у повсякденному одязі. Втім, якщо розмова передбачається з незнайомою людиною, костюм теж зайвим не виявиться. Він додасть впевненості в собі і зробить фігуру людини більш вагомою. Такі прості секрети мистецтва ведення розмови!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :